Karta Tarota - Temperament

Numer arkanu: 14
Znak artologiczny: Strzelec
Litera herbajska: Samech

Umiarkowanie Tarot

Umiarkowanie, zwane momentem Równowagą czy czasem „Geniuszem Słońca”, jak kartę ową oznaczano niegdyś, przedstawia dziewczynę mającą w rękach dwa naczynia, czasem są to kotły, bądź kielichy. W pewnych taliach jest to postać, jakiej płeć ciężko wskazać, jednak zawsze oddaje coś z jednego naczynia do kolejnego. Zwykle przedstawia się ową osobę nad brzegiem rzeki czy na przestrzeni wody. Angielska definicja „temperance” czerpie się z łacińskiego „temperare”, jakie znaczy wypośrodkować, dokładnie zmieszać.

Co znaczy karta Umiarkowanie?

Owa karta oznacza osobę na pierwszy rzut oka mało fascynującą, jednak dobrą. Umiarkowanie nie musi zachwycać w otoczeniu. Umiarkowanie świadczy o znalezieniu harmonii między aktywnością, o znalezieniu złotego środka między tymże, co wydaje się całkiem odmienne. Świadczy o znalezieniu umiaru w myślach oraz działaniach człowieka, dzięki czemu osiąga on szansę kontroli oraz duchową subordynację. Karta owa pokazuje na wstrzemięźliwość oraz odpowiedzialność człowieka. Może on znaleźć harmonię pod warunkiem, iż dobrze wybierze oraz powiąże ze sobą elementy, jakie najpierw mogą do siebie nie pasować.

Dobór Umiarkowania odpowiednio prognozuje dla pewności związku. Z nim/nią na pewno zestarzejesz się ugodowo, w wewnętrznej harmonii. Wyobrażenia o domu z ogródkiem, własnej firmie (niezwykle wskazane!) oraz sympatycznych dzieciakach mają duże okazje na realizację. Natomiast nie spodziewaj się emocjonalnych wzlotów romantycznych lub wysublimowanych seksualnych wariactw. W zamian dostaniesz ciepło, czułość, natomiast też delikatność oraz wsparcie. Oczywiście partner ma prawo liczyć na odpowiednie względy.

Złe strony, karta w pozycji odwróconej

Brak pewności psychicznej, brak cierpliwości, huśtawka humorów, bałagan w życiu, coś burzy relaks oraz stabilizację. Dodatkowo karta pokazuje na zniechęcenie, dezorganizację, niechęć do działania, lenistwo, poczucie odosobnienia, niezdolność dobieranie przeciwieństw charakteru w partnerstwie, blokada intymna, strach przed wyrażaniem uczuć, chłód uczuciowy. W finansach znaczy niegospodarność, natychmiastowe wydawanie zebranych pieniędzy, brak efektów w dziedzinie zawodowej oraz w nauce. Bezczynność, spoczywanie na laurach, brak inspiracji.

Znaczenie karty Umiarkowanie w nawiązaniu do pracy oraz finansów

Karta Umiarkowanie to odpowiedni znak w nawiązaniu do pracy oraz finansów. Wróży umiejętność oszczędzania, inwestowania oraz odpowiednie perspektywy finansowe. Karta owa też znaczy odpowiednią passę w pracy oraz umiejętność zarządzania firmą i pracownikami, natomiast też skuteczne rozwiązywanie sporów.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.