5 Monet Tarot

5 Monet Tarot

5 Monet w Tarocie to karta biedy i desperacji. Zwiastuje kłopoty, najprawdopodobniej finansowe, może jednak świadczyć też o słabym zdrowiu, jak i o nieszczęśliwej relacji. Wygląd karty budzi poczucie niepokoju i bezradności. Widzimy na niej dwie osoby, wyglądające na żebraków, ubrane w łachmany. Jedna z nich ledwo chodzi o kulach, druga składa ręce w akcie desperacji. Ich twarze są wykrzywione w smutku i zrezygnowaniu. Postacie osadzone są w zimną, śnieżną noc, mijając pięknie ozdobiony okienny witraż, na którym widnieje pięć złocistych denarów. One zwiastują, że problemy nie będą trwać wiecznie. Namawiają do wytrwałości w ciężkich chwilach, ponieważ niedługo los może się odmienić na Twoją korzyść.

W pozycji prostej

W pozycji prostej, 5 Monet zwiastuje nadejście ciężkich czasów, którym prawdopodobnie będą towarzyszyć straty finansowe. Możliwe, że chodzi o utratę pracy lub padnięcie ofiarą kradzieży. W sprawach miłosnych, karta również nie zapowiada pozytywnych zdarzeń. Jeśli jesteś w związku, zastanów się poważnie nad tym, czy między Wami są jeszcze prawdziwe uczucia. 5 Pentakli mówi, że w Waszej relacji może nie być już miłości, a w zamian zawitała do niej obojętność. Często zwiastuje ona rozstanie lub rozwód. 

Nie bagatelizuj również swojego zdrowia – fizycznego, jak i psychicznego. Karta ta zwiastować może bowiem poważne dolegliwości zdrowotne, takie jak depresja. Może również zakończyć się pobytem w szpitalu. 5 Denarów zmusza jednak również do autorefleksji. Często nie chcemy widzieć swojej winy w nieprzyjemnej sytuacji, karta ta jednak zmusza nas do spojrzenia na nią obiektywnym okiem. Gdy to dostrzeżesz, możesz poprawić swoją sytuację i tak jak osoby przedstawione na obrazku – iść dalej przed siebie, aż znajdziesz dobrobyt i spokój. Nie bój się też szukać pomocy u bliskich, ponieważ mogą oni pomóc Ci przezwyciężyć trudności losu.

W pozycji odwróconej

5 Monet w pozycji odwróconej uspokaja i daje nadzieję. Zwiastuje ona zakończenie ciężkiego okresu w życiu i powrót bezpieczeństwa i dobrobytu. Pomaga przezwyciężyć trudności i zapewnia, że wkrótce wszystko zmieni się na lepsze. W niektórych przypadkach może nawet świadczyć o obfitości. Możesz przestać martwić się o lepsze jutro i w końcu wstać z kolan. Zachowaj jednak ostrożność i ucz się na doświadczeniach z przeszłości.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.