6 Buław Tarot

6 Buław Tarot

6 Buław należy do kart Małych Arkan i jest uważana za bardzo szczęśliwą kartę. Określa zwycięstwo, powodzenie i tryumf po odbytej walce w drodze do osiągnięcia celu. Zazwyczaj przedstawiana jest w postaci tryumfującego rycerza z wieńcem laurowym, wracającym po stoczonej potyczce w otoczeniu grupy ludzi, podziwiających jego dokonania. Odnosi się do samotnego sukcesu, ale również dokonanego w większym gronie, również wśród przyjaciół oraz szczęście w związku.

W pozycji prostej

6 Buław w pozycji prostej jest kartą, która wzbudza poczucie sukcesu, tryumfu i zwycięstwa, zwiastując same najlepsze nowiny. Osoba przedstawiona na karcie, symbolizująca także wydarzenia z nią związane otacza wokół siebie aurę pewności siebie. Jednak może być to też związane z arogancją i zbytnim zadufaniem w swoje poczynania. Jej obecność może symbolizować odniesione zwycięstwo po silnej batalii odbytej w przeszłości – sukces w pracy i awans. Natomiast w miłości może określić wyznanie miłości, niezwykła przygodę lub dobre wiadomości w rodzinie.

To karta niezwykle pomyślna, chociaż zawiera w sobie pewne ostrzeżenie. Przestawia silną osobowość, ale też ostrzega przed zbytnim zadufaniem i przy okazji ranieniem osób wokół.

W pozycji odwróconej

Niestety 6 Buław to nie tylko pomyślność i sukces, ma również swoje ciemniejsze strony. W pozycji odwróconej mówi o braku zdecydowania i zbyt powolnych działaniach, które mogą zadecydować o niepowodzeniu w podjętym działaniu. Może to charakteryzować osobę chaotyczną, ale również patrzącą się tylko na innych, mającą problem z zakończeniem podjętych działań. Widząc tę kartę odwróconą, możemy obawiać się klęski na rzecz przeciwnika lub za pomocą czyjegoś podstępu. W miłości może oznaczać zerwane zaręczyny, kłopoty w rodzinie i brak zaufania wśród najbliższych.

Jednak 6 Buław jest na tyle pozytywną kartą, że nawet w pozycji odwróconej daje nadzieję. Oznacza ona, że może i rzeczywiście nie odnieśliśmy jeszcze zwycięstwa i czeka nas daleka droga, lecz nie oznacza że tryumf jest niemożliwy. Pokazuje ona, że jest on wciąż w zasięgu ręki, chociaż może jeszcze z koniecznością zrobienia kroku wstecz i kontynuacji walki do wymarzonego celu.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.