Królowa Buław Tarot

Królowa Buław Tarot

Królowa Buław to karta symbolizująca moc, władzę, niezależność i kobiecą energię. Na karcie zwyczajowo przedstawione jest wyobrażenie królowej o zimnym, władczym spojrzeniu. U jej nóg zasiada czarny kot, w jednej ręce dzierży ona berło (symbol władzy), a w drugiej kwiat słonecznika (symbol radości). Królowa Buław emanuje niezależnością i swobodą – nie boi się podążać własną ścieżką, jednocześnie jej charyzma zachęca każdego by iść w jej ślady. Często oznacza osobę w sile wieku, jednak również młodsze osoby mogą odznaczać się cechami charakterystycznymi dla tej karty.

W pozycji prostej

Królowa Buław w pozycji prostej symbolizuje osobę zdolną i władczą, ale jednocześnie hojną i optymistyczną. Zachęca ona do odnalezienia w sobie wewnętrznej siły motywującej nas do parcia naprzód i radzenia sobie z przeciwnościami losu. Najważniejszą cechą Królowej Buław jest niezależność – w życiu jak i w uczuciach. Może stanowić ona zapowiedź płomiennego romansu, wybuchu uczuć nieskrępowanych konwenansami społecznymi. Królowa Buław nie boi się okazywania emocji, kocha poznawać nowych ludzi i zawiązywać nowe znajomości, które niejednokrotnie mogą przerodzić się w coś więcej. W życiu zawodowym podkreśla przebojowość, indywidualizm i umiejętności zarządzania zespołem. Ludzie chcą jej słuchać, wierzą, że stanowi ona jednostkę o wysokim potencjale przywódczym.

W pozycji odwróconej

Królowa Buław w pozycji odwróconej ukazuje swoje mroczniejsze oblicze. Może oznaczać osobę despotyczną, opętaną żądzą władzy, zazdrosną i zgorzkniałą. Kolejnym aspektem może być skłonność do nadmiernego krytycyzmu – siebie i innych. Królowa Buław wymaga perfekcji w każdym calu, co często może prowadzić do zguby. Odwrócona Królowa w miłości może oznaczać dla nas wiele przykrości. Niestałość w uczuciach, zdrady i zazdrość mogą stać się chlebem powszednim. Warto również zadać sobie pytanie czy w naszym życiu zawodowym nie spotkaliśmy na swojej drodze Królowej Buław. Być może jest ona przyczyną naszych niepowodzeń, z różnych powodów blokując nasze próby dojścia na sam szczyt.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.