Król Monet Tarot

Król Monet Tarot

Król Monet (znany również jako Król Denarów) to karta symbolizująca siłę i zarządzanie bogactwem świata. Planetą tej karty jest Merkury, natomiast żywiołem Ziemia. Przedstawia ona mężczyznę w dojrzałym wieku – potężnego, najbogatszego w całym tarocie władcę siedzącego na tronie. Otacza go dobrobyt, a w swoich dłoniach trzyma ogromną, złotą monetę oraz berło.

Karta nawiązuje do pracy oraz pokonywania trudności, z jakimi dane jest zmagać się w życiu. Może odnosić się zarówno do osoby zadającej pytanie, jak również osoby, którą wkrótce spotka na swojej drodze – lojalną, nieposiadającą ograniczeń oraz śmiało przejmującą inicjatywę.. W głównej mierze oznacza możność zdobycia wymarzonej pracy, awansu lub znacznego przypływu gotówki.

Należy jednak wspomnieć, że Króla Monet można interpretować w różny sposób, gdyż jej znaczenie jest zupełnie inne w pozycji prostej i odwróconej.

W pozycji prostej

W pozycji prostej Król Denarów symbolizuje osobę pewną siebie, pełną optymizmu, będącą typem lidera. Nawiązuje ona do człowieka na stanowisku, posiadającego stabilizację i bezpieczeństwo finansowe, np. bankowca, handlarza nieruchomościami lub maklera papierów wartościowych. Jest to osoba, która nie obawia się ciężkiej pracy, ponieważ wychodzi z założenia, że cierpliwość i wytrwałe dążenie do celu jest w stanie zapewnić satysfakcję, dobrobyt i szczęśliwe życie w przyszłości. Istnieje prawdopodobieństwo, że poznana osoba będzie przypominała z wyglądu Króla Monet. Karta oznacza także powodzenie w sprawach biznesowych i materialnych. W miłości może oznaczać osobę, która będzie starała się zapewnić szczęście i uczuciowe wsparcie.

W pozycji odwróconej

Odwrócony Król Monet mówi o osobie egoistycznej, płytkiej, rozrzutnej, niegospodarnej i całkowicie pozbawionej cierpliwości. Ma trudny, wręcz ciężki charakter, a spotykane osoby ocenia przez pryzmat bogactwa. Karta nawiązuje także do utraty pracy lub stanowiska oraz niechęci do korzystania ze swojego potencjału oraz posiadanych zasobów.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.