Karta Tarota - Kapłanka

Numer arkanu: II
Znak artologiczny: Księżyc
Litera herbajska: Gimel

Kapłanka Tarot

Kapłanka, nazywana też Tarotową Arcykapłanką czy Papieżycą to druga karta z Wielkich Arkanów Tarota, jaka przedstawia siedzącą w kaplicy młodą dziewczynę odzianą w błękitną szatę oznaczoną znakiem księżyca. Kapłanka Tarotowa to osoba dość tajemnicza, też w swoim dokładnym znaczeniu. Kapłanka Tarotowa szczególnie wskazuje w rozkładzie na kobietę, jaka jest bierna we własnym działaniu, ma tajemnice i kieruje się zwłaszcza intuicją, i emocjami. Chociaż Tarotowa Kapłanka może powodować uczucia kobiety chłodnej oraz tajemniczej, to natomiast wewnątrz niej odnaleźć możemy niezwykle wiele ciepła niedostępnego dla osób niewtajemniczonych w życie Kapłanki

Karta tarota: Kapłanka. Znaczenie oraz interpretacja

W pełnym znaczeniu karta Kapłanka odnosi się do własnego głębokiego głosu oraz przypomina o jego istnieniu. Radzi, aby zwrócić uwagę na pojawiające się we własnym życiu znaki, uczucia oraz sny, jednak nie czytać ich za dokładnie – otworzyć się na działanie własnej intuicji, jaka jest w stanie zrozumieć, co oznaczają ich znaki. Kapłanka to informacja dla pytającego, iż ma on znacznie większą tajemną wiedzę, aniżeli mu się wydaje. Zaprasza do dalszych poszukiwań, realizowanych w sekrecie cichych obserwacji.

Karta tarota Kapłanka – znaczenie karty

Karta tarota Kapłanka oznacza kobietę, matkę, żonę, opiekunkę czy nauczycielkę. Może oznaczać także dobrą znajomą czy zakonnicę. Odmienne zawody, które może oznaczać Kapłanka, to pomiędzy innymi bibliotekarka, wróżka, psycholog, gospodyni domowa, strażnik, obrońca, dozorca, uczennica, nauczyciel, położna, pielęgniarka czy terapeuta. Kapłanka jest osobą uduchowioną, lojalną, niezwykle delikatną. Zwykle kieruje się kobiecą intuicją oraz słucha głosu naszego serca.

Odmienna rzecz, iż chociaż ma dużą wiedzę- to niechętnie się nią dzieli. Bowiem Kapłanka ma wspaniałe życie prywatne- niejednokrotnie podchodzi uczuciowo do życia. Natomiast emocje nie wypływają na zewnątrz, jednak przechowuje je w sobie. Potrafi bacznie oglądać środowisko oraz wysuwać wnioski. Rzadko przy tymże jednoznacznie ocenia, ponieważ zauważa mnóstwo odcieni w określonej osobie, lub sytuacji. Niejednokrotnie interesuje się ezoteryką. Na karcie jej symbolem jest szklana kula, natomiast ona sama patrzy w górę jakby czytała tam przyszłość

Kapłanka znaczenie dobre

W znaczeniu dobrym prosi o obranie wewnętrznej drogi, pełnej refleksji. Chce byśmy zobaczyli, iż ocenianie nic nie da, tylko wyciszenie zaduma nad kłopotem może pomóc w jego usunięciu. Kapłanka radzi, zwróć się po wewnętrzną pomoc do kogoś bliskiego. Poza tymże mówi, aby poszczególne rzeczy przemilczeć, bowiem to może zdziałać więcej aniżeli rozmowa, z jakiej rodzą się obelgi oraz inne kłótnie.

Złe strony

Nadmierna uległość, pasywność, dewocja czy rozwiązłość, prostytucja, nieśmiałość, introwertyzm, obawa przed rzeczywistością, wewnętrzna pustka, zamykanie się w sobie, schizofrenia, niestabilność emocjonalna, chłód, zbytnie poświęcanie się dla pozostałych, płytkość, negatywna analiza określonej sytuacji, niepewność, brak aktywności w wypadku pań, niechęć do rozwoju w dziedzinie zawodowej.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.