3 Mieczy Tarot

3 Mieczy Tarot

Karta tarota 3 mieczy w pełnym znaczeniu opisuje sytuację, w jakiej własne emocjonalne nadzieje boleśnie zderzyły się z prawdą. Jesteśmy bardzo dotknięci, czujemy się tak, jakby ktoś przeszył nam serce mieczami. Może to wynikać zarówno z tego, iż ktoś nas fatalnie potraktował oraz uraził – okłamał, zdradził z drugą osobą, szybko skończył związek – jak również z naszego własnego nastawienia.

Co znaczy karta 3 Mieczy?

3 Miecze pokazują, iż człowiek przeżywa oczywiście rozczarowanie oraz smutek, gdyż prawda zdecydowanie odstaje od tego, czego oczekiwał lub także różni się od jego marzeń. Odnalazł się w sytuacji, w jakiej sprawy toczą się swym biegiem, zgodnie z koleją rzeczy oraz są odległe od jego głębokich pożądań. Mógł także przenosić własne wyobrażenia na pozostałych ludzi oraz właśnie doświadcza cierpienia, gdyż uzmysłowił sobie, iż świat nie jest taki, jakim miał być w jego pragnieniach. Jest to istotna lekcja, w jakiej nie wszystko układa się po myśli człowieka.

Znaczenie karty w pozycji prostej

Prosta karta 3 Mieczy nie musi znaczyć zupełnie czegoś niedobrego. Karta świadczy o tym, iż zamiast kierować się emocjami oraz uczuciami (serce), należy dobrać opcję przez rozum oraz umysł, chociaż może być to ciężkie oraz nieprzyjemne. Serce na owej karcie nie krwawi, zatem cierpienie jest jedynie na etapie intelektualnym. Karta 3 Mieczy świadczy o kimś kto robi konkretną kalkulację konkretnej sprawy i nie podejmuje decyzji w sposób uczuciowy.

Karta odwrócona

Odwrócona Trójka ma znaczenie bardziej pozytywne. Choćby gdy negatywne elementy karty są obecne w naszym życiu, dochodzi do ich redukcji. Odwrócona karta może znaczyć odnalezienie pociechy oraz pomocy, wychodzenie na prostą. Jednak bardzo ważne jest to, że absolutnie nie możemy się na nic zamykać. Oczywiście za nami jest wiele nieprzyjemnych przeżyć, jesteśmy zranieni, jednakże jest szansa na to że jeszcze będziemy cieszyć się naszym szczęściem, które nadejdzie.

3 Mieczy znaczenie dobre

Chociaż Trójka Mieczy nie kojarzy się odpowiednio, pojawiająca się w każdym układzie świadczy przeważnie o bólu oraz cierpieniu, to natomiast nie jest niezwykle złą kartą oraz ma także znaczenie dobre. We współzależności od tego kto jej towarzyszy, Trójka Mieczy może wyglądać na to, iż czas uwolnić się od przyszłości, zakończyć ją za sobą a nie powracać już do nieprzyjemnych wspomnień. Jak? Przebaczając – sobie lub osobie, o jaką pytamy. Serce na karcie jest przebite mieczami na wylot, zatem tak duże rany wymagają czasu, by się zagoić.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.