7 Mieczy Tarot

7 Mieczy Tarot

Dla większości z nas 7 kojarzona jest ze szczęściem, ale są tez tacy, co uważają, że to nic dobrego, bo siódemka przypomina kosę. Ale jak to jest w tarocie? Przede wszystkim karta 7 mieczy przedstawia mężczyznę, który trzyma 5 mieczy. Człowiek łapczywie zerka na pozostałe 2, które wbite są gdzieś obok niego, jest on więc osobą chciwą, która chciałaby mieć je wszystkie. Z jakiegoś powodu nie może tego zrobić, może z pośpiechu i strachu przed tym, że zosatnie przyłapany na kradzieży. 

Z twarzy tego mężczyzny można wywnioskować, że ma on duże poczucie pewności siebie i kpiny, widać że czuje się bardzo pewien swojego sukcesu podczas kradzieży i ucieczki. Karta ta to wyrachowanie, chytrość, nieuczciwość i przebiegłość. Na początku swojej przygody z tarotem można widzieć tylko negatywne skutki tej karty, ale gdy się przyjrzymy bliżej, to ma też ona swoje pozytywne strony. Ta karta wbrew pozorem jest bardzo trudna do interpretacji, ponieważ nie od razu wiadomo kto kogo oszukuje.

Karta w pozycji prostej

Karta w takiej pozycji nie wróży nic dobrego. Z reguły chodzi o kłamstwa lub podstępy. Jest to karta oszustwa. W miłości oznacza to, że osoba, którą kochamy działa tylko dla własnych korzyści i nie życzy nam nic dobrego oraz to, że ta osoba nie ma wobec nas dobrych zamiarów. Może to sugerować tez zdradę, kłótnie oraz nawet kradzież. Należy w takiej sytuacji postępować teraz bardzo ostrożnie i logicznie. Możliwe jest tez taka sytuacja że to my jesteśmy tą złą osobą, a nie ktoś inny, należy wtedy uważać na wszystko co robimy. Trzeba być bardzo czujnym. Nie można iść na skróty, ani na łatwiznę, bo nie przyniesie to takich efektów, jakie oczekiwaliśmy.

Karta w pozycji odwróconej

Karta w takiej pozycji to raczej coś dobrego, oznaczającego szczęście. Oznacza to, że boimy się zmian czegoś nowego i że trzeba to zmienić. Mimo, że sama karta to raczej nic dobrego, to ma ona też coś pozytywnego w sobie. To jest pewnego rodzaju uniknięcie kłopotów. Mówi też o powrocie czegoś co kiedyś straciliśmy.

 Odwrócone 7 mieczy to karta wykorzystania siły mądrości do przyjaznych celów. Karta zachęca do zrobienia czegoś inaczej niż zwykle, ale dalej z zachowaniem czujności i zdrowego rozsądku – mówi o uwolnieniu się od starych nawyków lub ograniczających nas przekonań. Nie można popadać z skrajności w skrajność, nie można być zbyt wyczulonym i ostrożnym. Jeśli ktoś jest zaangażowany w pozamałżeński związek, to może oznacza, że może nadszedł czas, żeby zakończyć tą przygodę.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.