Giermek Buław Tarot

Giermek Buław Tarot

Giermek Buław (czasami nazywany Paź Buław albo Giermek Kijów) to karta, na której widzimy młodego giermka, który w swoich dłoniach odważnie trzyma kij. Jest on symbolem nowych możliwości, pomysłów czy ciekawych wyzwań, przed którymi staniemy. Urzeczywistnia to, co w życiu nowe i nieznane, a zarazem ekscytujące. Wskazuje też na osobę młodą, niedoświadczoną, energiczną, radosną oraz otwartą na wszystko to, co niesie życie. Ogólny sens karty jest pozytywny, mówi o tym, że należy wyjść naprzeciw ryzyku, wtedy otworzą się całkowicie nowe szanse.

Pozycja prosta

W tej pozycji ukryte jest pozytywne znaczenie. Oznacza osobę pewną siebie, entuzjastyczną, kreatywną, a także zdecydowaną, choć może skrywać w sobie elementy teatralności czy nadmiernej impulsywności. Taki człowiek niesie ze sobą pozytywne wieści czy spotkania. Często symbolizuje kogoś spod znaku Strzelca, Lwa lub Barana. Pazie przynoszą nowe możliwości, czyli np. nową pracę, przedsięwzięcie czy inne atrakcyjne propozycje. Dzięki nim możemy rozwinąć talenty, poprawić swoją sytuację i znaleźć się znacznie wyżej na drabinie społecznej. Mogą sygnalizować randki i owocne związki, ale należy uważać, gdyż ta postać jest niezbyt dojrzała i szybko się nudzi. Zachęca do słuchania własnej intuicji i wiary w twórcze pomysły, które mogą się świetnie rozwinąć.

Pozycja odwrócona

Tutaj mamy do czynienia z negatywnym aspektem Pazia. Jest to osoba nadpobudliwa, szybko się nudząca, niestała, łatwo się irytująca, działająca raczej pod wpływem chwilowych impulsów niż rozsądku. Może też przynosić złe nowiny, oznaczać niewielką samodzielność. Są to cechy ludzi młodych, które często przeceniają swoje możliwości i nie doceniają przeciwników. Mówi o tym, że czasami lepiej nie wychodzić przed szereg i zadowolić się tym, co znane, żeby się nie rozczarować. Przestrzega przed obmawianiem innych, bo to może mieć w przyszłości opłakane skutki. Karta sygnalizuje wystąpienie kłopotów z odpornością, wzrokiem, kontuzji czy stanów zapalnych. Lepsze zadbanie o zdrowie może uchronić przed ryzykiem.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.