As Monet

As Monet Tarot

W tarocie znajduje się kilka kart związanych z monetami (niekiedy nazywanych też denarami). As monet to jedna z nich. Dotyczą one materialnej sytuacji człowieka, zwiastują pomyślne inwestycje, dlatego są tak ważne. Jak rozpoznać tę kartę? Widać na niej chmurę, z której wysuwa się ręka trzymająca ogromną złotą monetę, na której dostrzegamy pentagram. Jest to symbol zjednoczenia żywiołów: wody, powietrza, ognia, ziemi oraz duszy. Na dole karty widzimy bujny ogród, który stanowi nawiązanie do powodzenia finansowego i bogactwa. As monet zapowiada pomyślność oraz dążenie do niej, szansę na spełnienie najskrytszych pragnień, działania, które zmierzają w odpowiednim kierunku. Jest to też równowaga wszystkich żywiołów, co jest istotne w drodze do prawdziwie owocnego i szczęśliwego życia. Jeśli aktualnie zajmujesz się inwestycjami czy kupnem czegoś o większej wartości, pojawienie się asa denarów w pozycji prostej jest niezwykle obiecującym znakiem.

Pozycja prosta

Przepowiada materialne spełnienie, nowe perspektywy na większy zarobek czy urodzaj. Warto wtedy wykorzystać wszelkie nadarzające się okazje, bo karta dodaje odwagi, że wszystko skończy się dobrze. Może oznaczać też prezenty czy zdrowie i dobrostan fizyczny. Czasami jej pojawienie się może sugerować nową relację romantyczną, choć dużo częściej chodzi o biznesowe relacje. Podwyżka w pracy też jest bardzo prawdopodobna. Znaczenie asa monet w prostej pozycji to zachęta do tego, by przestać się obawiać, rozwinąć skrzydła i zacząć realizować swoje plany czy marzenia, wtedy pieniądze pojawią się w sposób naturalny.

Pozycja odwrócona

Jest to przeciwieństwo poprzedniej pozycji. Ostrzega, że lepiej teraz się wstrzymać z radykalną zmianą, bo może się to skończyć porażką. Warto wtedy działać szczególnie rozważnie i nie ryzykować. W grę może wchodzić duża strata albo odmowa udzielenia kredytu (jeśli się o niego starasz). Symbolizuje też osobę skąpą, chciwą, niechętnie płacącą innym. As monet w pozycji odwróconej to wskazówka, żeby dzielić się z innymi tym, co mamy, właściwie wykorzystywać pieniądze i nie być zbyt ekstrawaganckim.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.