8 Monet Tarot

8 Monet Tarot

Karta przedstawia rzemieślinika, oddanego bez reszty swojej pracy, otoczonego przez tytułowe 8 monet. Mężczyzna z pietyzmem wykuwa kolejne złote monety, umieszczając na każdej z nich pentagram. 5 monet wisi na drewnianym palu (a może drzewie?), dwie leżą tuż obok ławy rzemieślnika. Ta karta odnosi się do człowieka, który zna już swój cel życiowy i wytrwale do niego dąży. Nie szczędzi sił na ciężką pracę i nie brak mu wytrwałości. Rzemieślnik, to przecież jeden ze stopni wtajemniczenia do osiągnięcia mistrzostwa. 

W pozycji prostej

Z czym kojarzy nam się rzemieślinik? Zazwyczaj z pracą, która wymaga szczególnych kompetencji i zdolności. Ta karta symbolizuje też naukę, chęć poszerzania horyzontów, zdobywania wiedzy, które są niezbędnymi czynnikami długofalowego sukcesu. 

8 Monet, to pieniądze, a zatem i umiejętność gospodarowania posiadanymi zasobami. Może pora zastanowić się, czy Twoje pasja nie mogłaby stać się Twoją pracą? A może nieraz słyszałeś, że jesteś w czymś dobry, ale zbywałeś to machnięciem ręki? Może warto zastanowić się nad źródłem takich sugestii, bo być może 8 Monet wskazuje, że czas odkryć ukryte talenty. Badź jednak cierpliwy i nie porzucaj pracy w połowie drogi. Z drugiej strony, nie rób niczego kosztem bliskich. Doceniaj i zauważaj ich rady oraz starania. Przeanalizuj dokładnie swoje relacje z drugą połówką. Czy nie jest tak, że to ta druga osoba robi więcej dla dobra Waszego związku? Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie.

W pozycji odwróconej

W negatywnym aspekcie, karta 8 Monet to ostrzeżenie. Przestrzega przed pychą i wygórowanymi ambicjami. Mierz siły na zamiary i nie chodź z głową w chmurach! Rozważnie stawiaj sobie cele i zaplanuj ich wykonanie. Nie bądź zarozumiały i z pokorą przyjmuj uwagi życzliwych Ci osób. Bądź otwarty na otaczający Cię świat i czekające Cię w niedługim czasie wyzwania. Nie bądź jednak nadmiernie podejrzliwy, okazuj wyrozumiałość i nie naśmiewaj się z innych. Inaczej nawet najambitniejszy projekt, może zakończyć się bolesnym fiaskiem.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.