4 Mieczy Tarot

4 Mieczy Tarot

W Czterech Mieczach jest przytulna cisza, spokój spokoju, jaki tak bardzo kontrastuje ze smutkiem Trzech Mieczów. Tu, w kościele, znajduje się rzeźba rycerza, jaki jest na grobie z trzema mieczami wiszącymi nad nim, natomiast czwarty jest pod nim. Owe trzy miecze są wspomnieniem cierpienia, jakie przeżył na ostatniej karcie. Pozycja czwartego miecza wydaje się być symbolem zakończenia walki. Dziecko oraz kobieta są przedstawione poprzez witrażowe miejsce za pomnikiem, dodając scenie uczucie ciepła oraz serdeczności po zamknięciu. Rycerz ma tak postawione ręce, jakby się modlił.

Co znaczy karta 4 Mieczy?

4 Mieczy odnosi się do momentu, w jakim umysł człowieka przestaje działać oraz idzie w stan charakterystycznego odpoczynku, doprowadzając do głosu intuicję. Dzięki temu może on poznać innego olśnienia, szukając wyjścia dla własnych kłopotów. Czwórka Mieczy sugeruje, iż człowiek musi właśnie wycofać się, wypocząć, zrobić coś, co pozwala mu na oderwanie myśli od tego, co absolutnie zajmuje jego rozum. Dzięki temu potrafi uwolnić własny twórczy potencjał oraz odrodzi się na nowo.

Znaczenie w pozycji prostej

Dobra (tzw. prosta) karta 4 Mieczy znaczy konieczność snu i dalszego przeanalizowania własnych działań. Karta może pokazywać zmęczenie zarówno na poziomie fizycznym, jak również psychicznym. To nie jest odpowiedni czas na działanie, natomiast odnowę. Karta 4 Mieczy w owej pozycji niezwykle niejednokrotnie okazuje przejściowy brak komunikacji, jakąś przerwę w działaniu czy po prostu… wypoczynek. 4 Mieczy w Tarocie może świadczyć o chorobie, natomiast takiej, z której możesz wyzdrowieć. To, czego pragniesz to na chwilę oderwać własne myśli oraz pozwalać świeżo spojrzeć na sprawę i kłopot. Każdy spośród nas wymaga czasem chwili odprężenia oraz o tym świadczy 4 Mieczy.

Karta odwrócona

Odwrócona karta zwiastuje obudzenie, wyrwanie z wypoczynku oraz niepotrzebnych rozważań, jakie pochłaniają własne zdrowie umysłowe, poukładanie sobie wielu rzeczy. Jest to korzystny znak, jaki wróży powracanie do prawdziwego świata. Odwrócona karta znaczy powrót do działalności zawodowej, pojednanie się z przeszłością oraz zaczęcie kolejnego rozdziału w życiu.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.