4 Mieczy Tarot

4 Mieczy Tarot

4 Mieczy symbolizuje spokój, który tak bardzo kontrastuje ze smutkiem Trzech Mieczy. Tu, w kościele, znajduje się rzeźba rycerza, który jest na grobie z trzema mieczami wiszącymi nad nim, a czwarty jest pod nim.

Owe trzy miecze są wspomnieniem cierpienia, które rycerz przeżył na ostatniej karcie. Pozycja czwartego miecza jest symbolem zakończenia walki. Dziecko oraz kobieta są przedstawione poprzez witrażowe miejsce za pomnikiem, dodając scenie uczucie ciepła oraz serdeczności po zakończeniu walki. Ręce rycerza są ułożone do modlitwy.

Co znaczy karta 4 Mieczy?

4 Mieczy odnosi się do momentu, w którym umysł człowieka przestaje działać i idzie w stan charakterystycznego odpoczynku, doprowadzając do głosu jego intuicję. Dzięki temu człowiek może doznać nowego olśnienia, które pomoże znaleźć nowe rozwiązanie jego dotychczasowych problemów. Czwórka Mieczy sugeruje, iż człowiek musi właśnie wycofać się, wypocząć, zrobić coś, co pozwala mu na oderwanie myśli od tego, co aktualnie zajmuje jego rozum. Dzięki temu potrafi uwolnić własny twórczy potencjał i odrodzić się na nowo.

Znaczenie w pozycji prostej

4 Mieczy w pozycji prostej oznacza konieczność snu i dalszego przeanalizowania własnych działań. Karta może pokazywać zmęczenie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.

To nie jest odpowiedni czas na intensywne działania, lecz na odnowę sił witalnych. Karta 4 Mieczy w owej pozycji często ukazuje przejściowy brak komunikacji, jakąś przerwę w działaniu czy po prostu… wypoczynek. 4 Mieczy w Tarocie może świadczyć o chorobie, natomiast takiej, z której możesz szybko wyzdrowieć. To, czego pragniesz to na chwilę oderwać własne myśli oraz pozwalać świeżo spojrzeć na swoje sprawy i kłopoty. Każdy spośród nas potrzebuje czasem chwili odprężenia.

Karta odwrócona

Odwrócona karta zwiastuje obudzenie, wyrwanie z wypoczynku oraz niepotrzebnych rozważań, jakie pochłaniają własne zdrowie umysłowe, poukładanie sobie wielu rzeczy. Jest to korzystny znak, jaki wróży powracanie do prawdziwego świata. Odwrócona karta znaczy powrót do działalności zawodowej, pojednanie się z przeszłością oraz zaczęcie kolejnego rozdziału w życiu. Jest to karta myślicieli, wyrywających się z zapętleń swoich myśli.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.