10 Mieczy Tarota

10 Mieczy Tarot

Przyszłość fascynuje od zawsze, na szczęście jest wiele sposobów, aby uchylić rąbek tajemnicy. Karta 10 Mieczy kończy serię ze szablami, dlatego wiele osób obawia się ją zobaczyć. Jednaka jest to nie do końca trafne spostrzeżenie. Zobaczymy na niej postać w pozycji leżącej lub klęczącej, która jest nieruchoma pod wpływem ostrzy wbitych w jej ciało.

 10 Mieczy pokazuje sytuację, w której spełniają się nasze wszystkie najgorsze obawy, a ból porażki może być tak ciężki do zniesienia, jak miecze przyciskające postać na obrazku. Nie pozostaje nam nic innego jak pogodzić się z losem, wziąć na barki to, co nas spotkało i iść dalej, w poszukiwaniu lepszej drogi. Otwiera więc przed nami nowe horyzonty, pełne mnóstwa możliwości, dzięki którym nadal możemy piąć się do góry. Karta wskazuje na osoby, które mają błędne mniemanie o rzeczywistości, pełne złudzeń, przez co postępują bardzo ryzykownie. Jeśli potraktujemy ją jako kartę dnia oznaczać ona będzie bardzo intensywne 24 godziny, podczas których będziemy zmuszeni do podejmowania ważnych, niekoniecznie łatwych decyzji, zerwania niezdrowych układów, czy też związków, które nam w dużej mierze szkodzą. Może być to moment zmian, być może straty kogoś, lub czegoś, co miało dla nas znaczenie.

Karta 10 Mieczy w pozycji prostej

Dziesiątka mieczy w pozytywny znaczeniu oznacza zmiany, które mimo, że są bolesne i trudne do zaakceptowania, są konieczne, abyśmy mogli iść dalej. Może oznaczać zerwanie umowy w pracy, która nie była dla nas rozwojowa, w której każda kolejna minuta była udręką – dzięki czemu mamy możliwość pokazania się w innych zakładach pracy i być może dostanie lepszej propozycji. 

10 Mieczy może być także zwiastunem końca toksycznego związku, w którym od dawna nie czuliśmy się szczęśliwi, ale nie potrafiliśmy do tej pory odejść, bądź też zakończenia niezdrowej przyjaźni, podczas której byliśmy stale wykorzystywani. Te i inne zmiany mogą być na początku trudne do zaakceptowania, ale są niezbędne abyśmy mogli pójść inną drogą, być może lepszą, która przyniesie nam więcej satysfakcji i szczęścia oraz pozbawi niepotrzebnych złudzeń.

Karta 10 Mieczy w pozycji odwróconej

Również zwiastuje zmiany, jednak niekoniecznie takie, które zakończą coś, co było złe. Może oznaczać przykładowo koniec związku, lub znajomości, w którym to druga osoba zerwie z nami kontakt, a nawet pogrzebanie zawodowych planów, które może być spowodowane utratą pracy, czy utratą zajmowanego, wysokiego stanowiska. Karta może także zwiastować koniec długo leczonej choroby oraz powrót do sił.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.