Karta Tarota - Świat

Numer arkanu: 21
Znak artologiczny: Saturn
Litera herbajska: Taw

Świat Tarot

Karty Tarota są jednym z najpopularniejszych sposobów, aby wywróżyć sobie przyszłość. Karta o numerze XXI jest ostatnia wśród kart w Wielkich Arkanach. Znana jest jako Świat, bądź Wszechświat i kończy tak zwaną drogę głupca. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i otrzymanej wiedzy osiągnęliśmy zamierzony cel- jesteśmy w miejscu, w którym chcieliśmy się znaleźć. Nie jest to jednak koniec naszej podróży- wybierając następny punkt, który chcielibyśmy osiągnąć zaczynamy ponownie naszą niedawno, co przebytą drogę głupca.

Symbolizuje więc zarówno zakończenie jakiegoś etapu, jak i rozpoczęcie czegoś nowego; chwile szczęścia w związku, dynamicznego rozwoju zawodowego, sugeruje iż w niedługim czasie możemy spodziewać się jakiegoś zaszczytu, nagrody, awansu. Oznacza osobę haryzmatyczną, otwartą na świat, inteligentną i mającą szeroki zakres zainteresowań, lubiącą dzieci, zwierzęta oraz dalekie podróże za granice. Na Karcie Wszechświat widzimy zawsze nagą kobietę znajdującą się w owalnym wieńcu.

Karta Świat w pozycji prostej

Wskazuje na osobę, która jest w pełni szczęśliwa i zadowolona z miejsca, w którym się aktualnie znalazła. Po wielu trudach i wyrzeczeniach nastał wreszcie czas błogiego spokoju, który znaleźliśmy w swoim miejscu na ziemi. Być może właśnie teraz odkryliśmy swoje powołanie, poznaliśmy bliżej sens naszego życia, zrozumieliśmy swoją wartość i określiliśmy cel dalszej podróży. Może to oznaczać zbudowanie swojej niezależności finansowej, na którą dłuższy czas pracowaliśmy, przeprowadzka do świeżo wykupionego mieszkania, osiągniecie dyplomu kończącego dany etap nauki z wyróżnieniem, zakończenie sukcesem długiego leczenia w szpitalu, pozytywne zakończenie wszystkiego, co zamierzamy osiągnąć. Karta Wszechświat może również wskazywać na zajście w długo oczekiwaną ciążę, rozwiązanie pomyślnie wszystkich spraw, lub zapowiadające się dłuższe podróże oraz wyjazdy, również te zagraniczne i poprawa stosunków międzynarodowych.

Karta Świat w pozycji odwróconej

W negatywnym znaczeniu oznacza zamknięcie się w sobie, izolacja od ludzi, którzy nas otaczają. To smutek, niemożność wykonania swoich zamierzeń, strach przed zamknięciem jakiegoś etapu w swoim życiu. Możemy czuć się przez chwilę zagubieni, jakbyśmy byli w labiryncie, z którego nie widać wyjścia. Karta Wszechświat może również oznaczać różnego rodzaju dolegliwości: nerwice, fobie, depresje, które często prowadzą do pewnych uzależnień, przykładowo palenia papierosów. Pamiętajmy, że i takie chwile miną, a nas czeka jeszcze coś pięknego.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.