7 Monet Tarot

7 Monet Tarot

Siedem Monet (znana również jako 7 Denarów oraz 7 Pentakli) – symbol postępu oraz dążenia do celu. Planetą tej karty jest Saturn, natomiast żywiołem jest Ziemia.. Karta przedstawia stojącego przy drzewie mężczyznę, który spogląda na efekty swojej ciężkiej pracy – znajdujące się na drzewie monety mogą symbolizować ocenę jej opłacalności.

Głównym znaczeniem Siódemki Monet jest więc trud włożony w osiągnięcie wyznaczonego celu – nasiono, które zostanie przez nas zasiane, w przyszłości może okazać się pięknym drzewem, pod warunkiem, że damy mu dojrzeć. Oznacza to zatem, że tyle, ile wysiłku włożymy w realizację wyznaczonego celu, tyle uzyskamy w przyszłości.

Należy jednak wspomnieć, że Siódemkę Denarów można interpretować w różny sposób, gdyż jej znaczenie jest zupełnie inne w pozycji prostej i odwróconej.

W pozycji prostej

Jak powszechnie wiadomo, efekty pracy nie są widoczne od razu, w związku z czym karta symbolizuje przede wszystkim cierpliwość. Zwraca również uwagę na to, aby człowiek dokonał oceny, czy jego dotychczasowa praca jest opłacalna – jeśli nie przynosi ona oczekiwanych korzyści, należy rozważyć pójście w innym kierunku. Siódemka Monet nawiązuje także do przewartościowania swojego dotychczasowego życia, jak również konieczności wprowadzenia do niego zmian. W odniesieniu do miłości, oznaczać może przeprowadzenie poważnych rozmów z partnerem lub członkami najbliższej rodziny. Jeśli natomiast chodzi o zdrowie, zachęca ona do wykonania badań kontrolnych.

W pozycji odwróconej

Siódemka Monet w pozycji odwróconej jest zablokowaną energią prostego położenia, wobec czego zawsze stanowi ostrzeżenie. Nie tylko symbolizuje lenistwo czy brak satysfakcji z wykonywanej pracy, ale także mówi o niepokoju, źle podjętych decyzjach inwestycyjnych, nieopłacalnym przedsięwzięciu lub projekcie oraz poniesieniu kosztów. Karta nawiązuje więc do wszelkiego rodzaju problemów finansowych, które mogą być rozwiązane jedynie poprzez naukę na własnych błędach i niepopełnianie ich w przyszłości.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.