6 Monet Tarot

6 Monet Tarot

6 Monet mówi o osobie hojnej i dobroczynnej. Tradycyjnie, przedstawia elegancko ubranego, zamożnego mężczyznę, który dzieli się swoim bogactwem z biedniejszymi ludźmi, ubranymi w łachmany, klęczącymi przed swoim wybawcą. Człowiek ten w lewej ręce trzyma wagę, co zwraca uwagę na to, że mężczyzna chce przywrócić sprawiedliwość na świecie poprzez niesienie pomocy. Doskonale wie, jak ważne jest zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb, dlatego chętnie dzieli się tym, co sam posiada. Karta ta może zwiastować pomoc, na przykład w formie pożyczki lub dofinansowania. Może też okazać się, że to Ty jesteś bogato ubranym mężczyzną i powinieneś zastanowić się, jak możesz wesprzeć tych, którym w życiu się nie układa. 6 Denarów skłania do refleksji nad tym, który archetyp postaci pasuje do naszej sytuacji życiowej – ubogi włóczęga, czy zamożny elegant?

W pozycji prostej

W pozycji prostej, 6 Pentakli zachęca do czynienia dobra i zachowania równowagi między braniem, a dawaniem. Często zapowiada też sukces finansowy lub zbliżające się wsparcie materialne. Daje nadzieję, że istnieją na świecie ludzie, którym zależy na dobrobycie innych. Radzi również wprowadzenie równowagi w inne aspekty życia. W sprawach miłosnych, zaleca zachowanie harmonii między tym, czego wymagamy od partnera, a tym, co sami dajemy. 6 Denarów uspokaja również jeśli chodzi o zdrowie fizyczne i psychiczne. Pozwala nam zachować balans, dzięki któremu czujemy się również lepiej emocjonalnie. Musisz jednak pamiętać, żeby nie przeciążyć wagi w jedną ze stron. Żyj spokojnie, ale nie pozwól wciągnąć się w wir pracy, lub w drugą stronę – dać lenistwu wziąć górę.

W pozycji odwróconej

6 Monet w pozycji odwróconej zdecydowanie wskazuje na brak równowagi. W pracy może to oznaczać, że dajesz od siebie zbyt mało lub, że jesteś niedoceniany. W sprawach sercowych natomiast musicie odnaleźć balans między dawaniem, a braniem. Jeśli chodzi o finanse, musisz się liczyć z tym, że pomoc nie zawsze nadejdzie wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Może to oznaczać odmowę udzielenia pożyczki lub darowizny. Nie podejmuj w najbliższym czasie ryzykownych decyzji, ani nie wchodź w nowe zobowiązania.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.