3 Monet Tarot

3 Monet Tarot

Karta ta zazwyczaj przedstawia postać rzemieślnika skupionego na swojej pracy, nad którym wiszą właśnie trzy monety. Wskazuje na posiadanie odpowiedniej wiedzy, szansę na opanowanie rzemiosła do perfekcji, możliwość przekazania umiejętności kolejnym pokoleniom. Jest zapowiedzią sukcesu, który przyjdzie wraz z ciężką pracą. Trójka monet może również symbolizować sam akt tworzenia, wskazując na szacunek do pracy i możliwość poświęcenia się dla niej.

W pozycji prostej

3 Monet w pozycji prostej symbolizuje sukces, inteligencję, wydajność, szanse zawodowe, szansę zysku. W miłości karta ta radzi, żeby zadbać nie tylko o partnera, ale też o siebie, ponieważ bez pokochania własnej osoby nie można mówić o prawdziwej miłości do innej. Zwiastuje również budowanie relacji, lub podejmowanie decyzji wspólnymi siłami, na przykład zamieszkanie razem, czy chęć posiadania dziecka. Pozytywne znaczenie 3 Monet jest przede wszystkim dobrym znakiem dla spraw finansowych, rzeczy związanych z pracą lub szkołą. Zapowiada dużą ilość wysiłku i zleceń, których wykonanie może przybliżyć do upragnionego awansu. W kwestii zdrowotnej wszystko jest w porządku, należy jednak nie lekceważyć dbania o siebie, ćwiczeń, nie zapominać o odpoczynku.

W pozycji odwróconej

3 Monet w pozycji odwróconej mówi o lenistwie, braku odpowiedzialności, utraconych szansach na sukces. Oznacza, że zaczęte raz zadania będą ciężkie do ukończenia, a atmosfera w pracy nie pozwoli na efektywną współpracę. Trójka monet ostrzega, że przez brak ambicji wszystko to, co było budowane przez lata może runąć. Może pojawić się niechęć do rutyny, zazdrość wobec innych, lepiej rokujących pracowników, spoczywanie na laurach, brak wytrwałości w dążeniu do celu.To zmarnowane możliwości nie tylko na zarobienie dużej sumy pieniędzy, awans, czy założenie firmy, ale także zniszczenie relacji poprzez zaangażowanie się osoby z zewnątrz. W finansach odwrócona 3 Monet przewiduje złe gospodarowanie pieniędzmi poprzez nietrafione inwestycje.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.