9 Mieczy Tarot

9 Mieczy Tarot 

Karta wróży boleść, cierpienie, kłopoty, bezsenność, koszmary, niepokój, chandrę, uczucie winy, wyrzuty sumienia, złe myślenie oraz nieradzenie sobie ze swym życiem. Dziewiątka mieczy jest niezwykle niekorzystnym znakiem oraz znaczy zbliżające się problemy, jakie dadzą dużą ilość cierpienia. Karta wiąże się także z bolesną przeszłością, z jaką nie możemy sobie poradzić, natomiast jaka wraca do nas w snach, budząc nas w środku nocy.

Co znaczy karta 9 Mieczy?

Dziewiątka Mieczy świadczy o człowieku, jaki wziął na siebie za dużo oraz teraz czuje się obciążony osłabiającym go lękiem. Sytuacja, w jakiej się odnalazł, rozbudza jego wyobraźnię, wyolbrzymiając kłopoty oraz pisząc jak najgorsze scenariusze. Człowiek żyje w stałym napięciu, natomiast w prawdzie do takiego stanu doprowadził go swój umysł. Wydaje się choćby, iż czeka na to, by spełniły się jego największe zgrozy oraz stresy. 9 Mieczy informuje, iż człowiek musi zakończyć błędne koło, w jakim się odnalazł oraz dzięki zachowaniu uwagi jest w stanie zapobiec natrętnym myślom oraz wyobrażeniom własnego mózgu, jakie doprowadziły go na skraj czeluści.

Znaczenie karty w pozycji prostej

Prosta karta 9 Mieczy prezentuje własne najciemniejsze strony. Zawsze w Tarocie przedstawia sytuacje trudne takie, jakie dręczą nas, wprowadzają w depresję i zwiększają w naszej głowie stresy oraz trwogi. Może dotyczyć to każdej rzeczy: relacji, finansów, natomiast również zdrowia. To co natomiast dobrego w karcie 9 Mieczy to fakt, że owe obawy są jedynie w naszym mózgu oraz w większości wypadków zupełnie nie wydarzą się w prawdzie. To karta bezsennych nocy, chandry, niepokojów, obraz i każdego typu poczucia winy.

Odwrotna dziewiątka Mieczów Tarota – znaczenie

Odwrócona karta przenosi coraz więcej złych emocji. Karta jest wyznacznikiem tego, iż człowiek nie poniesie ciężaru sytuacji, przejmie stronę ogólnego zła. Efektem będą ogromne męczarnie sumienia. 9 Miecze do góry nogami – to pułapka stworzona siłą sytuacji, niemożliwość pozostania wiernym własnym wartościom. Osoba odrzuca wszystko, co zostało wpojone poprzez rodziców oraz przyjaciół, czeka na pewny spadek na dno moralne.

Karta tarota 9 Mieczy jako rada

Choćby gdy czujesz się teraz źle oraz masz poczucie, iż cały świat jest przeciw tobie, spróbuj poprzez chwilę spojrzeć na sprawy z innego punktu widzenia. Czemu? Zauważysz wówczas, iż cierpienie zadajesz sobie sam/a, swymi myślami! Oraz to ty, nikt inny, możesz się teraz podbudować. Gdy to pojmiesz, poczujesz się całkowicie odmiennie. Odbierz kontrolę nad swym życiem!

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.