6 Mieczy Tarot

6 Mieczy Tarot

W talii tarota nie ma wyłącznie pozytywnych i negatywnych kart. Choćby Wieża, która dla większości jest zła, a ma przeciętnie dobry potencjał. Wartość 6 mieczy ma znacznie prozaiczny charakter. Jest to mapa niewielkich, w większości racjonalnych zmian. Natomiast nie zawsze jest w stanie zatrzymać destrukcyjną wartość lassardów starszych, zazwyczaj zakładając istnienie wyjścia z sytuacji problemowej.

Co znaczy karta 6 Mieczy?

6 Mieczy oznacza progres, natomiast jest to rozwój powolny, stały oraz absolutnie uzasadniony. Człowiek nie rzuca się w wir walki, nie osiąga sukcesu, jaki uderza mu do głowy, natomiast stopniowo rusza dalej, stosując do tego zdolności kurtuazyjne, natomiast choćby przebiegłość. Szóstka Mieczy jest zapowiedzią zmian w życiu człowieka, jakie mogą dotyczyć wszystkiego – innego domu, nowej pracy, innych relacji lub także nowego „ja”. Szóstka Mieczy świadczy, iż dla człowieka znacznie korzystniejsze będzie powolne, delikatne oraz niewielkie oddziaływanie.

Znaczenie karty w pozycji prostej

Prosta karta 6 Mieczy zawsze sugeruje na takie zdarzenia jak podróż po wewnętrznym czy zewnętrznym świecie i zawieszenie łączności. Spójrz, iż chociaż osoby na karcie idą razem to kobieta oraz dziecko wyglądają na przygnębionych. Być może boją się nowego czy po prostu wolą przeczekać ciężki czas. Karta zawsze, ale to zawsze w pytaniach o kontakt świadczy o zawieszeniu jakiekolwiek komunikacji oraz to niejednokrotnie na dobre.

Znaczenie odwróconej karty

Zmiany nie są zrozumiałe dla klienta. Nie chcemy ich widzieć oraz iść ścieżką, jaką narysował. Sugeruje na to odwrócona mapa. Kolejna możliwość – osoba nie ma siły, by sprostać kryzysowej sytuacji. Popadł w krytyczną sytuację. Nie znaczy to braku wyjść. Są, jednak klient ich nie rozumie czy odrzuca. W naturalnym sensie nasz lasso w widoku do góry sugeruje na złą opcję. Możliwe kłopoty z przewozem, klęski żywiołowe połączone z wodą. Być może będziesz musiał stawić czoła powodziom, nasileniu dolegliwości, jaka przyniesie uduszenie.

6 mieczy znaczenie dobre

W znaczeniu dobrym Szóstka Mieczy to zmiany na lepsze, zostawiamy w tyle wszelkie burze oraz w końcu wchodzimy na spokojne wody we naszym życiu. W układzie sercowym świadczy o tym, iż zostawiliśmy za sobą wszelkie cierpiące wspomnienia oraz jesteśmy zdecydowani na stworzenie związku, otwarcie się na coś innego. Dla osób będących w relacji, Szóstka Mieczy to także odpowiednia karta, bowiem wróży jakieś odpowiednie odmiany, może ślub? W układzie na finanse wróży inną pracę lub także podwyższenie kompetencji zawodowych.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.