Karta Tarota - Kochankowie

Numer arkanu: VI
Znak artologiczny: Bliźnięta
Litera herbajska: Zajin

Kochankowie Tarot

Karta Kochankowie nie zawsze znaczy historii intymne – małżonków, kochanków lub odmienne relacje romantyczne. Ważnym jej przekazaniem jest dobór, natomiast właściwie sztuka dokonywania wyborów. To również dobór momentem ciężki, jaki należy dokonać. Przedstawia także sposoby podejmowania decyzji. Jeśli się pojawi, należałoby przemyśleć w jaki sposób dokonuje się istotnych wyborów w życiu. Czy kieruje się sercem, lub może rozumem. Karta radzi, iż można to powiązać. Karta oznacza problemy w tymże etyczne oraz moralne. To momentem dobór pomiędzy dobrem natomiast złem.

Kochankowie – co to znaczy?

Jak łatwo można się domyślić, karta owa przedstawia własne uczucia wobec innej osoby. Pojawiająca się w rozkładzie erotycznym, wywołuje uśmieszek na twarzy, ponieważ natomiast Kochankowie odpowiednio się kojarzą. Faktycznie, jeśli karta nie jest odwrócona oraz odnosi się do dwóch postaci wolnych, pokazuje, iż miłość owa jest odwzajemniona. Niewątpliwie kwestie emocjonalne to jedyne pytania stawiane kartom Tarota, Kochankowie pojawiający się w ciągu na finanse świadczą o osobie oddanej własnej działalności oraz robiącej to z chęcią. Karta owa może również wskazywać na podwyżkę lub jakiekolwiek nieprzewidziane kapitały.

Karta Kochankowie w prostej pozycji niejednokrotnie świadczy o tymże, iż stoisz z Twojego punktu widzenia przed istotnym doborem. Może być to dobór zarówno między np. nabyciem dwóch całkowicie odmiennych pojazdów, jak również podjęcia całkowicie innej drogi kariery. W każdym razie problem jest wielki, natomiast decyzję należy podjąć. Karta Kochankowie pokazuje, ponieważ na objęcie świadomej postawy oraz wzięcie odpowiedzialności za własne życie. Karta owa informuje o potencjalnych problemach z układem trawiennym, natomiast też z organami wewnętrznymi, takimi jak: płuca, nerki lub również gruczoły płciowe. Mogą pojawić się także kłopoty z gospodarką hormonalną. Karta Kochanków może prezentować czas szczęśliwych natomiast też sprzyjających nam wpływów. Zyskujemy szansę załatwienia tychże rzeczy, jakie dotąd były dla nas niezwykle skomplikowane.

Romans

Należy podjąć decyzję. Niejednokrotnie skomplikowaną. Jesteśmy w związku, małżeńskim, lub tez innym, natomiast na własnej drodze staje osoba, o jakiej nie możemy zapomnieć. Nie dość, iż porusza, otwiera własne serce, powoduje w nas niewidziane dotychczas uczucia- to nie możemy pokonać w sobie tego uczucia. Ponieważ ono wspomina. Mamy problem. Oraz to duży. Czy dobrać rozsądek, lub pójść za głosem serca? Więc Kochankowie niejednokrotnie przedstawiają romans. Nie umiemy podjąć decyzji. Zatem w efekcie nie odchodzimy od partnera, jednak nie umiemy również złagodzić głosu serca- zatem wdajemy się w romans z nim, czy z nią.

Karta w pozycji odwróconej

Dokonanie niewłaściwego doboru, nieumiejętność podjęcia decyzji, niezdecydowanie, nielogiczność, lęk przed zaangażowaniem się w relację, niedojrzałość w miłości, kłopoty z usamodzielnieniem się, zależność od rodziców, niedostosowanie intymne w związku, ryzykowna decyzja, wrogość, izolacja, pożegnanie, zdrada, do związku wmieszał się ktoś trzeci, walka pomiędzy umysłem natomiast namiętnościami, jakie mogą wykazać się fatalne, mocne pokusy oraz uleganie im.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.