Karta Tarota - Kochankowie

Numer arkanu: VI
Znak artologiczny: Bliźnięta
Litera herbajska: Zajin

Kochankowie Tarot

Karta Kochankowie nie tylko odnosi się do historii intymne. Ważnym jej przekazaniem jest wybór, a właściwie sztuka dokonywania właściwych wyborów. To również wybór momentalnie ciężki, który jednak należy dokonać. Jeśli karta Kochankowie się pojawi, to należałoby przemyśleć, w jaki sposób dokonuje się istotnych wyborów w życiu. Czy kierujemy się sercem lub może wyłącznie rozumem? Karta radzi, iż można to powiązać. Karta oznacza problemy w tymże etyczne oraz moralne. To momentem wybór pomiędzy dobrem a złem.

Karta w pozycji prostej

Karta Kochankowie w prostej pozycji niejednokrotnie świadczy o tymże, iż stoisz z Twojego punktu widzenia przed istotnym doborem. Może być to dobór zarówno między np. nabyciem dwóch całkowicie odmiennych pojazdów, jak i podjęcia całkowicie innej drogi kariery. W każdym razie problem jest wielki, natomiast decyzję należy podjąć. Karta radzi, aby dobrze zastanowić się przed wybraniem ostatecznej decyzji.

Jak łatwo można się domyślić, karta również przedstawia własne uczucia względem innej osoby. Pojawiająca się w rozkładzie erotycznym, wywołuje uśmieszek na twarzy, ponieważ Kochankowie odpowiednio się kojarzą. Faktycznie, jeśli karta odnosi się do dwóch postaci wolnych, pokazuje, że miłość owa jest odwzajemniona. Kochankowie pojawiający się w ciągu finansowym świadczą o osobie oddanej własnej działalności oraz robiącej to z chęcią. Karta może również wskazywać na podwyżkę lub jakiekolwiek przypływ gotówki.

Karta Kochanków może prezentować czas dla nas szczęśliwy. Zyskujemy szansę załatwienia rzeczy, które dotąd były dla nas niezwykle skomplikowane.

Karta w pozycji odwróconej

Karta symbolizuje dokonanie niewłaściwego wyboru i nieumiejętność podjęcia decyzji, wieczne niezdecydowanie, nielogiczność, lęk przed zaangażowaniem się w relację, niedojrzałość w miłości, kłopoty z usamodzielnieniem się, zależność od rodziców, niedostosowanie intymne w związku, ryzykowna decyzja, wrogość, izolacja, pożegnanie, zdrada, do związku wmieszał się ktoś trzeci, walka pomiędzy umysłem natomiast namiętnościami, jakie mogą wykazać się fatalne, mocne pokusy oraz uleganie im.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.