Giermek Monet Tarot

Giermek Monet Tarot

Giermek Monet jest archetypem osoby ciekawej, młodej, jeszcze niedoświadczonej życiem, ale pełnej zapału i chęci do odkrywania świata. Karta świadczy o osobie, która dopiero wylatuje z gniazda i dopiero wchodzi w świat materialny, finansowy. Może symbolizować nadchodzącą szansę, na przykład na wykazanie się na polu naukowym. Paź Pentakli często jest symbolem ucznia, studenta, który wykazuje chęć poszerzania swojej wiedzy. U osób dorosłych oznaczać może nową drogę życiową, która się przed nami pojawi, lub którą już rozważamy, ale nie jesteśmy jej pewni. Jest to zapowiedź okazji, która może pomóc nam zrealizować swoje cele i dać szansę na dalszy rozwój.

W pozycji prostej

Paź Monet w pozycji prostej symbolizuje pracowitego studenta, który chętnie rozwija swoją wiedzę i dąży do wyznaczonego sobie celu. Jest zachowawczy i spokojny, ale ma w sobie odwagę. Karta ta zwiastuje pozytywne efekty w szkole, na uczelni, lub w pracy. Może zwiastować pojawienie się ciekawego projektu lub realizację pracy badawczej. Nie warto jednak robić wszystkiego na własną rękę – warto poradzić się osoby bardziej doświadczonej, posiadającej większą wiedzę z zakresu, który przyjdzie nam omawiać. Musi być to osoba zaufana, jak sympatyczny profesor lub wiarygodny współpracownik. Kieruj się swoją intuicją, a na docinki innych ludzi nie zwracaj uwagi. Giermek Monet kojarzy się też pozytywnie z finansami, więc może zwiastować poprawę sytuacji finansowej, czy też nową posadę. W ogólnym kontekście, jest to bardzo optymistyczna i obiecująca karta.

W pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej, Paź Pentakli może sugerować pojawienie się problemów finansowych. Może być to obniżenie pensji, lub nawet utrata pracy. Może też oznaczać osobę rozrzutną, leniwą, bez zapału do pracy. Postaraj się nie wydawać pochopnie pieniędzy, na które ciężko pracowałeś. Zacznij oszczędzać, bo nigdy nie wiesz, czy dodatkowa gotówka nie przyda się na czarną godzinę. Problemy z pieniędzmi mogą również skutkować zgrzytami w życiu prywatnym. Nie martw się jednak zanadto – Giermek nie świadczy o poważnych zmianach w życiu. Najprawdopodobniej problemy będą chwilowe i niedługo potem uda Ci się znaleźć wyjście z sytuacji. Musisz zachować zdrowy rozsądek i przeczekać trudny okres, a jednocześnie starać się bardziej na polu zawodowym.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.