Numer arkanu: 10
Znak artologiczny: Jowisz
Litera herbajska: Kaf

Koło Fortuny Tarot

Koło fortuny jest jedną spośród niezwykle symbolicznych kart w talii, zasypaną symbolami, z jakich każda posiada własne znaczenie. Na środku karty jest duże koło obłożone tajemniczymi znakami. Są odmienne stworzenia obejmujące koło; anioł, orzeł, byk oraz lew. Są one połączone z czterema wyraźnymi znakami w zodiaku – lwem, bykiem, skorpionem oraz wodnikiem. Owe cztery stworzenia są także reprezentantami czterech ewangelistów w chrześcijańskich cywilizacjach, co być może jest czynnikiem, dla jakiego wszystkie są przystrojone skrzydłami.

Koło Fortuny – znaczenie karty tarota

Koło fortuny to karta losu. Wyciągnąłeś kartę po to aby rozumiał, iż nastąpi zmiana, jaka zmieni któryś spośród elementów Twego życia. Jeśli jakaś rzecz idzie kiepsko, należy spodziewać się przemiany, jako rekompensaty za dawny pozytywny stosunek do życia. Masz dobry stosunek do wielu rzeczy, pozytywnie działający na Twój własny rozwój. Zapewne świetnie czujesz Kosmiczny układ premiowania uczynków zatem wychodzisz dobrze z zadań, jakie zostały Ci przedstawione.

Jak każda karta tarota, Koło Fortuny ma odmienne znaczenia we zależności od tego, czy w rozkładzie pojawia się w pozycji prostej, lub odwróconej. W pozycji prostej karta Koło Fortuny oznacza ruch, metamorfozę, zmienne koleje losu, jednak również dobro, artystyczną motywację oraz inwencję, rozpoczęcie kolejnego kroku oraz cyklu życia, rozwój oraz realizacje naszych pomysłów oraz celów. W niewłaściwym znaczeniu Koło Fortuny oznacza brak powodzenia, nieudane działania, źle ulokowane uczucia oraz trudności w samorealizacji.

Jeżeli będzie to Koło Fortuny – oto czego możesz się spodziewać

Człowiek, jakiego oznacza Koło Fortuny, to szczęśliwiec. Był na wozie oraz pod wozem, jednak za każdym razem potrafił wydobyć się z opałów oraz z kolejną siłą ruszyć do przodu. Umie zauważać dobre cechy rzeczywistości, co znaczy, iż jego szklanka jest zawsze do połowy pełna. Ma radosne nastawienie.

Korzystne zmiany

Mechanizm zmian, nowy cykl w życiu, odmiana życia, szczęście, powodzenie, wygrana, profit, wir zdarzeń, zmienność sytuacji, czas wzlotów oraz upadków, przeznaczenie na jakie nie mamy wpływu, zmiany, jakim należy się poddać, inne możliwości oraz szanse, gra, loteria, nadzieja na nagrodę, przemiana kierunku, kursu, postęp, błyskawicznie postępujące wydarzenia, ciąg nieprzewidzianych zdarzeń, dostosowanie do zmian, powtarzalność, okazja do wzrostu pieniężnego, poprawa w sferach życia o jakie pytamy, rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

Karta tarota Koło Fortuny – co znaczy w miłości?

Karta Koło Fortuny w uczuciach świadczy o definitywnej modyfikacji. To cudowna ingerencja, jaka była niezbędna. Może sprowadzić do własnego życia nowego partnera, zerwać nasz związek z kimś znajomym, nieoczekiwanie dać szczęście. Szczególnie jest informacją o tymże, iż czyjaś obecność jest dla nas prezentem, wniesie do własnej historii coś istotnego. Być może będzie to miłość, natomiast być może ważna wskazówka. Nie trzymajmy się mocno własnych marzeń, ponieważ Świat może mieć nam do przekazania o znacznie więcej, aniżeli my sami pragniemy dla siebie.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.