Karta Tarota - Wisielec

Numer arkanu: XII
Znak artologiczny: Woda
Litera herbajska: Mem

Wisielec Tarot

W życiu każdego spośród nas nadchodzi taki czas, w jakim czujemy się zawieszeni. Momentami to przypadek narzuca na nas dobrego typu blokadę, w pozostałej sytuacji sami odsuwamy się na bok po to, by w spokoju przeanalizować własne dalsze postępowania. Taką oczywiście postawę ma karta Wisielec w Tarocie, na jakiej widzimy młodego mężczyznę wiszącego do góry nogami z dłońmi za sobą. Wisielec nie wisi natomiast na tejże karcie z obowiązku, ale jest to jego świadoma poza, co widać dość dokładnie na jego twarzy, jaką charakteryzuje spokój oraz delikatne usatysfakcjonowanie z obranej postawy.

Karta tarota: Wisielec. Znaczenie oraz interpretacja

Karta tarota Wisielec w pełnym znaczeniu wskazuje na czas, w jakim coś przeciąga się w okresie, przeciąga, natomiast chociażby jest w miejscu. Świadczy o czekaniu, momentami o byciu uzależnionym od zewnętrznych bodźców, o wrażeniu, iż „utknęliśmy” oraz nie możemy się ruszyć. Nie jest to natomiast zupełnie prognoza świadcząca o tymże, iż tak zostanie!

W rozkładach zbiorowych karta może prezentować na potrzebę przepracowania naszych ogrodzeń oraz zmiany złych, hamujących funkcjonowanie przekonań. Im więcej konkretnej oraz świadomej pracy umysłowej zrobisz dzisiaj, tymże mniej zniszczeń doświadczysz w Karcie XVI – Wieży. Obecnie masz możliwość zrobić to z wyboru, delikatnie oraz dokładnie – jeżeli natomiast pomimo wszystko zrezygnujesz z tejże możliwości, w perspektywie będzie cię czekać przykra nieodzowność odrobienia zaległej lekcji. Wówczas natomiast zostaniesz do tego zmuszona poprzez okoliczności zewnętrzne oraz poniesiesz mnóstwo szkód.

Co znaczy karta Wisielec?

Wisielec oznacza zawieszenie, w którym może odnaleźć się każdy człowiek oraz jakie przekształca perspektywę jego popatrzenia na świat. Zawieszenie ciągnie za sobą wstrzymanie czasu, zatrzymanie człowieka, czas poświęcenia się oraz zdobycia innego punktu widzenia. Pozwoli także zanurzyć się we własne wnętrze. Poszczególne talie Tarota pokazują Wisielca pod budową nagiego, łysego mężczyzny, co także zwiększa znaczenie karty. Golizna staje się tutaj znakiem czystości oraz pokazania własnych wad.

Karta w pozycji odwróconej

Niezaspokojone wymagania, apatia, rozgoryczenie, przemęczenie, jakie nie pozwoli działać, spadek formy psychofizycznej, ucieczka w nałogi, zaburzony kontakt z rzeczywistością, rezygnacja z celów, duży spadek motywacji, żal, bycie w umarłym punkcie, niemożność wybrnięcia z ciężkich sytuacji, życie wizjami, tworzenie nierzeczywistych planów, całkowity brak funkcjonowania, działalności, bezczynność. W ekstremalnych wypadkach może oznaczać także myśli samobójcze, odizolowanie od świata, wrażenie osamotnienia, melancholia, nieodwzajemniona miłość.

Odmienne znaczenia karty Wisielec

W nawiązaniu do zdrowia karta Wisielec wskazuje możliwość problemów o podłożu emocjonalnym. Może też wskazywać na nałogi takie jak alkoholizm lub narkomania. Niejednokrotnie karta owa świadczy o złej psychice, depresji i kłopotach ze strony systemu immunologicznego. Otrzymanie karty Wisielec wróży wizytę w poczekalni, szpitalu, zakonie czy klinice, inaczej tam, gdzie należy spokojnie oczekiwać na własną kolej. Wróży zostawienie określonej rzeczy na pewien czas, zawieszenie decyzji, nieodzowność powtórnego rozpatrzenia za oraz przeciw.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.