Numer arkanu: 0
Znak artologiczny: Powietrze
Litera herbajska: Alef

Głupiec Tarot

Życie człowieka, jakiego sygnifikuje karta Głupiec / Błazen/ Wędrowiec (określany jest inaczej w rozmaitych taliach kart) to życie we wielkiej wątpliwości. Głupiec nie wie co wydarzy się za sekundę oraz nie myśli o tymże. Zupełnie nie dba o własną przyszłość. Chce przechodzić dalej pomimo wszelkich trudności, jakich nie zauważa, natomiast jeżeli już je zauważa to one i tak kiedyś ustąpią. Nie są Głupca sprawą (chociażby, jeśli naprawdę są) oraz nie są Głupca kłopotem. Głupiec nie ma utrapień, żyje chwilą, pełen entuzjazmu nad sobą oraz życiem.

Głupiec – wygląd karty

Na karcie Głupiec widoczny jest przede wszystkim człowiek odziany w kolorowy ubiór. Czasem mężczyzna ma na głowie śmieszną czapkę, niesie plecak oraz opiera się kijem. Poszczególne karty Głupca przedstawiają także psa, jaki gryzie idącego mężczyznę. Niezwykle niejednokrotnie postać przedstawiona na karcie stawia krok nad otchłanią.

Co znaczy karta Głupiec ?

Głupiec oznacza początek drogi oraz emocjonalne dziecko, jakie kryje w sobie każdy człowiek. Jest wypełniony zachwytem, cieszy się czasem oraz przestrzenią. Zarazem nie jest świadomy własnego położenia oraz realnych ryzyk, jakie może mu dać zaczynająca się wędrówka. Głupiec jest wszystkim oraz jest niczym, jest pustką oraz nieskończonością. Jest zapowiedzią czegoś niekonwencjonalnego, ruchu oraz rozwoju. Sam sobą nie przedstawia żadnej wartości, ale ma w sobie potencjał do zrobienia wszystkiego. Jest czynnikiem, pociągającym za sobą zmiany, które nastąpią w człowieku oraz ograniczającym go świecie.

Jeżeli pojawia się kłopot, Głupiec za wszelką cenę próbuje go pominąć czy obejść. Robi nadal owe same błędy. Ma fantazję, ale na pewno nie wykorzysta jej do zaplanowania Wam pewnej przyszłości. To człowiek, który chętnie napełni pościel płatkami róż, jednak nie zatroszczy się, jak wychowywać dziecko. Poza tymże właściwie nie dba o antykoncepcję. Nie jest również odpowiedzialny finansowo. Np. weźmie kredyt oraz nie sprawdzi, jak wyglądają wymogi zapłaty. Albo nieświadomie – bez widoków na zwrot.

Głupiec mówi o kolejnym starcie, inaczej w znaczeniu dobrym podpowiada, aby otworzyć się na nowe oraz w celu zacząć smakować życia. Niejednokrotnie również zaprasza do nauki różnych rzeczy oraz wdzięczności za dodatkową, czystą kartę od losu, jakiej zapis jest uzależniony tylko, i wyłącznie od nas. Złą stroną głupca jest niefrasobliwość czy nieświadomość. Czasami nie należałoby wierzyć wizjom oraz spojrzeć na konkretną sytuację poważnie. To pozwala uniknąć nam wielu nieprzyjemności oraz nieszczęść.

Karta tarota Głupiec – co znaczy w miłości?

Karta Głupiec w uczuciach ma jeden, najistotniejszy sygnał: bezmyślność. Głupiec mówi, aby się niczym nie przejmować. Co to znaczy? Jeżeli jesteśmy w trudnej relacji, jaka wnosi do własnego życia mnóstwo cierpienia, Głupiec podpowiada, aby odejść bez opamiętania oraz nie obawiać się tego, co czeka nas w perspektywie. Mówi: spróbuj! Zostaw to za sobą oraz ciesz się życiem. Analogicznie wówczas, gdy jesteśmy samotni oraz oczywiście poznaliśmy kogoś, kto nam się spodobał, jednak poprzez przypomnienie dawnych rozczarowań boimy się podjąć zagrożenie. Głupiec radzi: bądź niewinny jak niemowlę!

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.