2 Mieczy Tarot

2 Mieczy Tarot

Połączenie dwójki oraz mieczy. Dwójka sugeruje, iż mamy dwie (czy więcej) okazji. Mogą to być dwie możliwości, dwie drogi, dwie osoby. Hipotetycznie powinniśmy dokonać doboru. Natomiast nie możemy tego zrobić. Dwójka zapewnia niezdecydowanie. W 2 mieczy to wątpliwość podszyte jest również strachem. Strach wynika z myślenia umysłem, jaki powoduje, iż znajdujesz różnorodne możliwości, drogi, okazje. Jednak za nic w świecie nie wiesz co dobrać oraz jak postąpić.

Co znaczy karta 2 Mieczy?

2 Mieczy pojawia się w sytuacji, w jakiej człowiek po gwałtownym olśnieniu, zaczyna zastanawiać się nad kolejnym pomysłem, obserwować go oraz zestawiać z tym, co jest mu już znane. Stara się przekonać sam siebie o potrzebie nowej strategii, natomiast również może nadmiernie skoncentrować się na badaniu pomysłu, niszcząc go nim będzie miał możliwość go zrealizować oraz pozwolić mu rozwinąć się. Dwójka Mieczy znaczy, iż człowiek znajduje się w krytycznym czasie własnego życia oraz ma dwa rozwiązania.

Znaczenie karty w pozycji prostej

Prosta karta 2 Mieczy sugeruje na pewną wewnętrzną izolację oraz kierowanie się tylko logiką w konkretnej sytuacji. Osoba na owej karcie potrzebuje chwilę w samotności po to, by odnaleźć stabilność oraz psychiczny spokój. Karta zapowiada w relacji okres relaksu oraz radości, natomiast w pozostałych relacjach zawieszenie broni oraz spokój. 2 Mieczy w prostej pozycji wróży konsensus oraz zrozumienie drugiej strony. Karta natomiast nie ułatwia podjęcie poprzez Ciebie decyzji. Wprost odwrotnie, to jakiegoś typu apatia oraz czekanie na bieg zdarzeń, gdyż każda spośród dróg wydaje się odpowiednia.

Karta odwrócona

Odwrócona 2 mieczy znaczy odmówienie pomocy, jakie niejednokrotnie wiąże się z zamknięciem w sobie oraz dalszym unikaniem zlikwidowania kłopotu. Karty tarota odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i na wiele, wiele pozostałych. Rezultatem poznania kolejnych zdarzeń dzięki Tarotowi jest szansa spojrzenia na własne życie z całkowicie innej, obiektywnej perspektywy oraz zaplanowania własnego życia odmiennie, więc tak, abyśmy osiągnęli powodzenie, miłość, zdrowie, pieniądze oraz bezpieczeństwo.

Karta tarota 2 Mieczy – co znaczy w miłości?

2 Mieczy w uczuciach jest wyrażeniem strachu przed zbliżeniem, przedstawieniem sytuacji, w jakiej ktoś jeszcze analizuje ewentualne niebezpieczeństwa w konkretnej relacji oraz czuje, iż musi się przed nimi chronić. Może pokazywać osobę, jaka sama sobie owe ryzyka wyobraża, zupełnie nie sprawdzając, czy oczekują na nią w prawdzie. To ktoś, kto potraktuje nas zimno, gdy podejdziemy blisko, choćby gdy na wszelkie sposoby okażemy własne dobre chęci. Osoba w energii 2 Mieczy nie może w nie uwierzyć.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.