As mieczy Tarot

As Mieczy Tarot

Na karcie As Mieczy przeważnie widać duży miecz. Miecz ten może schłodzić, rozkroić, zmrozić, oświecić. Miecz może wskazać właściwą drogę do rozwiązania problemów. Natomiast w uczuciach działa jak kubeł lodowatej wody wylany na głowę, który sprawie, że przestaniemy patrzeć na relacje przez różowe okulary.

Znaczenie oraz interpretacja

As Mieczy w tarocie w pełnym znaczeniu jest elementem istotnego intelektualnego odkrycia, zatem przeważnie karta ta jest odczytywana jako dojście do ważnego dla nas wniosku po czasie krążenia oraz braku poznania danej sprawy. Karta przede wszystkim wskazuje na odizolowanie się od własnych emocji. Dzięki czemu udaje nam się stworzyć odmienne pojmowanie wszystkiego, co nas otacza, gdy na chwilę rezygnujemy z widzenia tego poprzez pryzmat emocji, natomiast skupiamy się na analizie.

Co znaczy karta As Mieczy?

As Mieczy oznajmia, że niezależnie od sytuacji człowiek jest w stanie uwolnić się od swoich myśli. Dzięki czemu może znaleźć inspirację, jaka spadnie na niego niczym grom z jasnego nieba i stanie się źródłem innego spojrzenia na dany temat. As Mieczy oznacza szansę na to, aby człowiek zmienił się oraz zaczął rozwijać w nowym dla siebie celu.

Karta w pozycji prostej

As Mieczy w pozycji prostej oznacza, iż energia tej karty jest otwarta. Twój mózg pracuje jasno oraz dokładnie i możesz spojrzeć ze zdrowym rozsądkiem na sprawę, o jaką pytasz. As Mieczy w pozycji prostej może być interpretowany jako siła umysłu, pozytywne myśli, logikę, wytrwałość oraz inteligencję. W relacjach As Mieczy wskazuje na potrzebę wyjaśnienia na etapie mentalnym konkretnych problemów.

Kart w pozycja odwróconej

W pozycji odwróconej opisywana karta może znaczyć brak chęci walki i rezygnację z jakiegoś celu. Możemy nie mieć argumentów w rozmowie, czy nawet rozstać się z partnerem. W głowie mogą rodzić się negatywne pomysły i bardzo trudno będzie powstrzymać ów bałagan. Wskazuje także na lenistwo, trudno nam będzie pokonać swoje słabości, szczególnie gdy ostatnio staramy się nad sobą pracować.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.