As mieczy Tarot

As Mieczy Tarot

As Mieczy. Karta odpowiednia gdy chodzi o kontakty na poziomie artystycznym, na poziomie rozsądku. Tymczasem gdy chodzi o uczucia to nienajlepsza. Zimna. Szczegółowa. Na karcie widać duży miecz. On może schłodzić, rozkroić, zmrozić, oświecić. Błyskawicznie oraz efektywnie. Spowodować, iż zrozumiesz oraz poznasz własną sytuację. W uczuciach działa jak kubeł lodowatej wody wylany na głowę. Doznajesz szybko „oświecenia” oraz w pełni dochodzi do ciebie, iż nie masz szans na to, co jeszcze przed chwilą było pożądaniem, jakie wedle ciebie miało szansę na spełnienie.

Karta tarota: As Mieczy. Znaczenie oraz interpretacja

As Mieczy w tarocie w pełnym znaczeniu jest elementem istotnego intelektualnego odkrycia, zatem przeważnie karta owa jest czytana jako dojście do ważnego dla nas wniosku po czasie krążenia oraz braku poznania dla sprawy. To kolejne pojęcie, natomiast przede wszystkim – odizolowanie się od własnych emocji. Udaje nam się stworzyć odmienne pojmowanie wszystkiego, co nas otacza, gdy na chwilę rezygnujemy z widzenia tego poprzez pryzmat doświadczeń, natomiast skupiamy się na analizie.

Co znaczy karta As Mieczy?

As Mieczy świadczy o tym, że człowiek, niezależnie od tego, w jakiej znajduje się sytuacji może zawsze uwolnić własne myśli, poszukując w nich uniesienia. Dzięki temu może znaleźć inspirację, jaka spadnie na niego niczym grom z jasnego nieba oraz stanie się źródłem innego, wprost fundamentalnego poznania obejmującego świata. As Mieczy jest informacją dużej szansy na to, aby człowiek zmienił się oraz zaczął rozwijać w nowym dla siebie celu.

Karta As Mieczy w pozycji prostej

Dobra karta Tarota As Mieczy oznacza, iż energia tej karty jest otwarta, natomiast więc Twój mózg pracuje jasno oraz dokładnie, oraz Ty możesz spojrzeć ze zdrowym rozsądkiem na sprawę, o jaką pytasz. As Mieczy w pozycji prostej może być interpretowany zarówno jako siła umysłu, pozytywne myśli, logikę, wytrwałość oraz inteligencję. W relacjach As Mieczy wskazuje na potrzebę wyjaśnienia na etapie mentalnym konkretnych problemów.

As Mieczy – pozycja odwrócona

W pozycji odwróconej owa karta Tarota może znaczyć brak chęci walki, rezygnację z jakiegoś celu, natomiast poprzez to same osiągnięcie pułapki. Możemy nie mieć dowodów w rozmowie, czy rozstać się z partnerem. Własną głowę będą wypełniały bardzo negatywne pomysły także myśli, trudno będzie powstrzymać ów bałagan. Wskazuje także na lenistwo, trudno nam będzie pokonać swoje słabości, szczególnie gdy ostatnio staramy się nad sobą pracować.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.