5 Buław Tarot

5 Buław Tarot

Karta 5 Buław to pozycja w Tarocie, która jest bardzo dynamiczna. Ogólnie odnosi się do działań, które mają na celu zmianę obecnego stanu. Nawiązuje zarówno do środowiska zewnętrznego jak i nas samych. Może wskazywać na istnienie wewnętrznego konfliktu, próbie zmiany nastawienia do konkretnej sprawy bądź też chęci działania mimo blokady wynikającej z nas samych, ale też przeciwstawianie się działaniom otoczenia. Graficznie przedstawia pięcioro ludzi, którzy są w trakcie walki na kije. Tocząca się akcja może być skierowana zarówno przeciwko wszystkim uczestnikom nawzajem jak i jednemu wrogowi, którego jednak nie da się jednoznacznie wytypować.

W pozycji prostej

Karta 5 buław w pozycji prostej symbolizuje pewność siebie w działaniu, energię i zapał potrzebny, by dokonać zmian. W sprawach sercowych mówi o rozkwitającym uczuciu, pozytywnych przeżyciach w związku bądź też o nadchodzących wyzwaniach odnośnie utrzymania relacji. Pary mogą się spodziewać dynamicznego okresu. Osoby nie będące w związkach mogą za to oczekiwać wewnętrznych rozterek oraz zmierzenia się z poznaniem kogoś i zawarciem bliższej znajomości. Karta 5 Buław w zakresie pracy zawodowej i finansów mówi natomiast o koniczności walki o podwyżkę, lepsze stanowisko czy też zmierzeniem się z inną sytuacją w miejscu pracy, nie koniecznie negatywną. Wykonywanie działań ku zamierzonemu celowi.

W pozycji odwróconej

Karta 5 Buław w pozycji odwróconej może zwiastować prawdziwe nieszczęście. Piętrzące się problemy, pojawiające się sprzeczności zarówno w nas samych jak i w naszym środowisku. W miłości może pojawić się sytuacja konfliktowa, niepewność co do zamiarów i intencji drugiej strony, a może nawet nieszczerość. Zerwane mogą zostać znajomości. W środowisku zawodowym jak i finansowym można za to dopatrywać się w karcie Buław 5 dyskusji, braku możliwości wyrażenia swojego zdania, ciężaru innych osób, a nawet zaprzestania walki o swoje pod wpływem innych osób. Oszustwo to także zagrożenie, które karta może zwiastować tak samo jak wrogość, agresywność czy nawet napad.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.