Karta Tarota - Sprawiedliwość

Numer arkanu: 11
Znak artologiczny: Waga
Litera herbajska: Lamed

Sprawiedliwość Tarot

Karta Sprawiedliwość w tarocie ma numer VIII. Prezentuje osobę żeńską mającą wagę o dwóch szalach. W tychże taliach tarota, na jakich wagę utrzymuje Temida, ma ona typowo osłonięte oczy. Karta Sprawiedliwość oznacza układ wartości, etykę która pozwoli rozpoznać dobro od zła oraz dokonać odpowiedniego wyboru. Owa karta to także wskazówka, iż obecnie znaleźliśmy się w takim punkcie życia, w którym należy ocenić ostatnie zdarzenia oraz wyciągnąć spośród nich trafne wnioski na przyszłość. Sprawiedliwość oznacza prawdę oraz odpowiednie reguły, jakie wykorzystujemy.

Znaczenie ogólne

Skłonność do poukładania życia, nieodzowność załatwienia spraw sądowych, postępowanie sądowe, rozpatrywanie spraw, racji, uzyskanie oceny czy ocenianie pozostałych, czas rachunku, kwestie administracyjne, werdykty, opinie. Znaczy też okres, w jakim trzeba będzie zainteresować się załatwianiem spóźnionych spraw, wypełniania dokumentów, pisania podań, czas zawierania umów, układów.

Co znaczy karta Sprawiedliwość?

Sprawiedliwość jest siłą, jaka stanowi zaprzeczenie instynktu oraz intuicji. Jest rozumową częścią mózgu człowieka, jaka zapewnia mu unikanie tendencyjności w sądach. Musi on pamiętać o tymże, iż każda sprawiedliwość winna być bezstronna oraz winna służyć do utrzymania harmonii pomiędzy ludźmi. Sprawiedliwość zapewnia także umiejętność analizy wszelkich dowodów, zarówno tychże za, jak również tychże przeciw.

Jeżeli będzie to Sprawiedliwość – oto czego możesz się spodziewać

Osoba, jaką oznacza Wielki Arkan VIII Sprawiedliwość kieruje się intelektem, nie odczuciami. Jest odpowiedzialna, nierestrykcyjna, mentalnie poukładana. W miłości stała oraz uczciwa. Rozwodów nie uznaje nie tyle z myśli religijnych, jednak dlatego iż skłonna jest ponosić konsekwencje własnych czynów. Niejednokrotnie bardziej zajmuje się karierą, aniżeli emocjonalnymi związkami. Zdystansowana oraz trochę zamknięta, może z ochotą zawrzeć małżeństwo dla powiększenia dóbr czy dla życiowego sukcesu.

Karta tarota Sprawiedliwość – co znaczy w miłości?

Karta Sprawiedliwości w uczuciach odnosi się do tego, iż każdy otrzyma właśnie to, co na zasłużył. Los nie będzie brał pod uwagę możliwości zewnętrznych oraz uczucia nie będą oddziaływały na jego poglądy – jak w wypadku nas, ludzi. Jeżeli zatem nasz partner nie jest z nami do końca szczery czy w pewien sposób nas wykorzystuje, to chociaż sami możemy tego nie postrzegać czy nie zgłaszać za to pretensji, zostanie z tego rozliczony oraz spotka go za to kara. Jeżeli daliśmy od siebie mnóstwo dobrego oraz poczuliśmy się nieszanowani, możemy przestać się martwić.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.