Karta Tarota - Słońce

Numer arkanu: 19
Znak artologiczny: Słońce
Litera herbajska: Resz

Słońce Tarot

Ludzie od zawsze byli bardzo zafascynowani przyszłością i tym, co ich w życiu spotka. Do wróżenia coraz częściej używane są karty tarota. Karta oznaczona numerem XIX to Słońce, mniej popularne jej nazwy to Illuminatio, Władca Ognia Świata oraz Pan Ognia. Widzimy na niej tytułową gwiazdę w centralnym miejscu, zazwyczaj pokazuje również kwiaty i dziecko na białym koniu. Karta zapowiada idyllę, chwile szczęścia i spełnienia. Napawa optymizmem i jest idealną odpowiedzią na każde zadane pytanie. Oznacza osobę szczęśliwą, pewna siebie, zdrową, uśmiechniętą, wzbudzającą poważanie i szacunek w społeczeństwie. Kojarzy się z takimi zawodami jak artysta w różnych dziedzinach, lider danego ugrupowania, reżyser filmowy, ekspert w jakieś dziedzinie. Słońce jest jedną z najszczęśliwszych kart w Tarocie- tutaj wszystko pójdzie po naszej myśli, relacje z innymi ludźmi będą bardziej przejrzyste i pełne przyjaźni, zrozumienia, spokoju. W naszym życiu wreszcie zapanuje upragnioną stabilizacja i spokój ducha. Warto jednak pamiętać, że wszystko w życiu ma swój czas, nie ociągajmy się z realizacją swoich planów i zamierzeń, skorzystajmy z zapowiadających się dobrych chwil. Nic nie trwa wiecznie, tak jak słońce, które po pewnym czasie zachodzi, aby mogła nastać noc.

Karta Tarota Słońce w pozycji prostej

Zwiastuje bardzo dobry okres w życiu pytającego. Być może po ciężkiej pracy wielkimi krokami zbliża się upragniony awans, bądź wasze starania nareszcie przyniosą skutek i doczekacie się potomstwa. Przepowiada szczęśliwe zakończenie choroby, pomyślną diagnozę podczas leczenia, czy też życie w pełni sił. Karta Słońce w tym położeniu oznacza również rozpoczęcie nowego etapu w życiu – nowy związek, zawarcie małżeństwa, dostanie się na wymarzone studia. Wykorzystaj ten czas najlepiej jak umiesz, w końcu nic nie trwa wiecznie.

Karta Tarota Słońce w pozycji odwróconej

Oznacza straconą szansę na przeżycie czegoś naprawdę pięknego. Pokazuje zawód i rozczarowanie, niewykorzystaną szansę. Może byłeś o krok od awansu, ale coś poszło nie do końca po Twojej myśli, albo poznałeś fajną dziewczynę, bądź przystojnego faceta i przez nieuwagę straciłeś Jej /Jego zainteresowanie. Karta Tarota Słońce w pozycji odwróconej może wskazywać także na nieuchronny rozpad małżeństwa, bądź pogorszenie relacji z kimś bliskim. Ale głowa w górę, zła passa w końcu minie, a Ty wyciągnij z tej lekcji, jak najwięcej na przyszłość. Już niebawem los przygotuję dla Ciebie kolejną szansę, spróbuj ją jak najlepiej wykorzystać.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.