10 Buław Tarot

10 Buław Tarot

Karta ta zazwyczaj ukazuje człowieka odwróconego tyłem, niosącego w ramionach pęk buław z wyraźnie widoczną trudnością. Sprawia on wrażenie wręcz wycieńczonego wysiłkiem, w niektórych taliach przedstawiony jest po upadku na kolana. Kije reprezentują sytuację, która zaczęła się jako dobry pomysł, lecz w obecnym momencie jest wręcz ciężarem, brzemieniem z którym trzeba się uporać. Zasłaniają mężczyźnie widok – symbolizują przedsięwzięcie którego się podjął i próbuje wykonać sam nie biorąc pod uwagę innych opcji, mimo, że najwyraźniej nie jest sobie w stanie poradzić.

W pozycji prostej

10 Buław to karta symbolizująca zmęczenie, brak sił fizycznych i psychicznych, przytłoczenie problemem bądź wbrew pozorom pozytywną rzeczą, aczkolwiek z perspektywy czasu wyczerpującą, przerastającą nasze możliwości. Powiązanym z tą kartą uczuciem jest to, które czujemy gdy tracimy inspirację, motywację do działania – napawające nas frustracją i żalem, nie chcemy go czuć, staramy się mimo wszystko dalej dążyć do celu, ponieważ poddanie się nie jest opcją. Gdy w naszym rozkładzie pojawia się 10 Buław powinniśmy zrozumieć, że jeżeli nie czujemy się usatysfakcjonowani obecnym stanem rzeczy – lepszym rozwiązaniem będzie zmiana sposobu działania, aniżeli ciągłe robienie tego samego z nadzieją, że uczucie wypalenia minie. W miłości może świadczyć o tym, że relacja jest jednostronna i druga osoba nie wykazuje zaangażowania. Czujemy się, jakby związek stał się obowiązkiem, a problemy naszego partnera nas zniechęcają.

W pozycji odwróconej

10 Buław w pozycji odwróconej wskazuje na kłopoty z których nie potrafimy się wydostać, bezkompromisowość w negatywnym sensie, brak efektów naszej pracy czy porzucenie obowiązków. Z drugiej strony może mieć także bardziej pozytywny wydźwięk symbolizując asertywność, pozbycie się ciężaru i odpuszczenie samemu sobie. Radzi, by skupić się na własnych potrzebach i zadbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne, ograniczenie czynników stresowych – w przeciwnym razie odczujemy negatywne skutki zaniedbania tych kwestii.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.