10 Pucharów Tarot

10 Pucharów Tarot

W pozycji prostej jest to karta najwyższego spełnienia i błogiej stabilizacji życiowej. Symbolizuje ciepło, spokój, bezpieczeństwo, równowagę i harmonię. W rozkładach 10 pucharów mówi o szczęśliwej rodzinie, darach dziedzictwa i zbliżających się szczęśliwych wydarzeniach, czasem są one związane ze spotkaniami rodzinnymi. Karta może zapowiadać ślub, wesele, narodziny dziecka, chrzest czy powiększenie rodziny poprzez adopcję zwierzaka.

W rozkładach osób samotnych karta zapowiada stały związek w niedalekim czasie, trwałe i mocne uczucie oraz chęć założenia rodziny.

W pozycji odwróconej karta niestety mówi o nieporozumieniach, zdradzie, odrzuceniu, kłótni, awanturze. Często mówi o tęsknocie za bliskością i nienasyceniu emocjonalnym, potrzebie bycia kochanym i akceptowanym. Wszystko, co można było osiągnąć w tej dziedzinie/sytuacji już zostało osiągnięte i lepiej już nie będzie.

Osoba

Kiedy 10 pucharów jest w pozycji prostej, może mówić o kimś, kto jest w szczęśliwym małżeństwie i ma kochające dzieci.

Może jednak też mówić o kimś, kto nie ma jeszcze własnej rodziny, ale bardzo by chciał ją mieć wierząc głęboko, że rodzina jest najważniejsza w życiu. Od takiej osoby można się spodziewać poczucia bezpieczeństwa, szczerości i wsparcia na każdym etapie życia. To stabilna osoba, która szanuje tradycje i aktywnie udziela się rodzinnie.

Karta w pozycji odwróconej, mówi o osobie, która rozpaczliwie chce mieć kogoś, kto o nią zadba, boi się życia w samotności i bardzo chce mieć dzieci. Często wierzy również, że małżeństwo rozwiąże wszystkie kłopoty, a życie rodzinne to idylla. Taka osoba ma zbyt wygórowane wyobrażenie o rodzinie i często wychodzi to już w małżeństwie, kiedy nagle człowiek zaczyna się frustrować i okazywać swoje rozczarowanie całej rodzinie, bo ta nie spełniła jego wymagań.

Praca i finanse

10 pucharów często wskazuję na firmę rodzinną, lub firmę gdzie jest ciepła, rodzinna atmosfera i każdy wzajemnie sobie pomaga. Firma na pewno jest stabilna na rynku i stałe się rozwija. Dla osób bezrobotnych pojawienie się tej karty w rozkładzie jest zwiastunem szczęśliwego i stabilnego zatrudnienia niedalekim czasie. 

Karta wróży szybki sukces, awans lub podwyżkę. 

Odwrócone 10 pucharów niestety mówi o upadającej firmie, pełnej nieporozumień i zawiści współpracowników. Łapówki, machlojki i kłamstwa są tam na porządku dziennym.

Zdrowie

10 pucharów mówi o bardzo dobrym zdrowiu i dużej płodności. W pozycji odwróconej informuje o niestabilności emocjonalnej, dużej drażliwości i chorobach na tle nerwowym.

W pozycji odwróconej karta niestety oznacza nieporozumienia, zdradę, odrzucenie. Często mówi o tęsknocie za bliskością i nienasyceniu emocjonalnym, potrzebie bycia kochanym i akceptowanym. Karta może alarmować o złudnym poczuciu szczęścia, które zaraz minie. Wszystko, co można było osiągnąć w tej dziedzinie/sytuacji już zostało osiągnięte i lepiej już nie będzie.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.