As Pucharów Tarot

As Pucharów Tarot

Zależnie od talii kart tarota, jakiej używasz, karta ta przedstawia ogromne, złote naczynie w kształcie pucharu, które jest podtrzymywane przez dłoń z niebios, lub po prostu sam bogato zdobiony kielich napełniony wodą po brzegi, do tego stopnia, że wylewa się ona z niego i płynie niczym strumień. Jest to symbol nawiązujący do uczuć, które skumulowane głęboko w naszej duszy, w końcu muszą znaleźć ujście i wybuchnąć.

As Pucharów jest kartą rozpoczynającą Dwór Kielichów – jest to zbiór odpowiadający za to wszystko, czego szukamy w aspekcie emocji i uczuć. Ponieważ As Pucharów jest również Jedynką, tak jak wszystkie Asy, wskazuje nam na to, że pewne sprawy mogą się rozpocząć w Twoim życiu. Sam Puchar zaś odnosi się do naszej emocjonalnej strony. Łącząc te dwa aspekty, widzimy, że karta ta może zwiastować początek nowej miłości, zakochanie, rodzące się uczucie, a także otwierające się przed nami możliwości lub szanse, które przyjdą do nas wraz z uczuciami. Według ogólnej prognozy jest to z reguły dobra karta.

As Pucharów w pozycji prostej

As Kielichów w pozycji prostej bardzo często mówi o uczuciach, które ktoś do nas żywi, zwiastuje początki, które przyniosą zadowolenie, nie tylko w sferze miłosnej, ale również, gdy chodzi o przyjaźń. Oznacza potencjał, nowe pomysły, które mają dużą szansę na powodzenie. Jeśli pytając o zdrowie otrzymujesz tą kartę, jest to dla Ciebie informacja, że to dobry moment na planowanie dziecka. Jeśli pytasz o pracę i pieniądze, wiedz, że możesz spodziewać się sukcesów także na polu zawodowym. Symbolizuje również inne pozytywne aspekty, takie jak szczęście, piękno czy wysoko rozwiniętą intuicję, która podpowie Ci, co robić.

As Pucharów w pozycji odwróconej

Kiedy natomiast otrzymujesz Asa Kielichów w pozycji odwróconej, może to oznaczać pewne komplikacje na polu emocjonalnym. W takiej sytuacji karta zwiastuje nieszczęśliwe zakochanie, być może bez wzajemności, możliwość popadnięcia w niepokoje związane z emocjami. Nie jest to jednak przekaz całkowicie tragiczny, choć możesz odczuć rozczarowanie z powodu przegapienia szansy lub okazji na pozytywne rozwiązanie sprawy, o którą pytasz. Pamiętaj jednak, że karty tarota nie definiują przyszłości, ale mają służyć pomocą w podejmowaniu dobrych decyzji. W takiej sytuacji potraktuj Asa Kielichów jako radę, by bardziej zatroszczyć się o swoją sferę emocjonalną oraz uczuciową.

Ponieważ karta ściśle wiąże się z płodnością, kiedy znajduje się w pozycji odwróconej, zwiastuje problemy z zajściem w ciążę.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.