2 Buław Tarot

2 Buław Tarot

Karta 2 Buław (Dwójka Buław) występująca również pod nazwami 2 Kijów lub 2 Pałek Karta informuje o wybraniu dobrej ścieżki, spośród tych, które szykuje dla nas los. Jest to karta, gdzie kluczowym znakiem jest liczba dwa. Oznacza to sprawy bądź sytuacje, w których uczestniczą dwie osoby lub są pokazane dwie strony konfliktu. Często też bywa tak, że 2 Buław wskazuje na partnerstwo lub obowiązek wykonania jakiegoś wyboru w konkretnej sprawie pytającego.

Może symbolizować również opcję, która nie do końca okaże się trafną. Ważnym aspektem jest tutaj przemyślenie podjęcia słusznej decyzji, wybranie planu, którym się posłuży człowiek, aby wykonać dobry krok naprzód. Przypomina, że nie powinniśmy podejmować ważnych decyzji pod wpływem emocji.

Podjęcie złego wyboru skutkuje brakiem możliwości wrócenia do drugiej opcji. Karta mówi nam także o wahaniach pomiędzy wyborem jednej, a drugiej decyzji. Chodzi tutaj na przykład o dwie osoby, dwie propozycje bądź przeszłość i przyszłość. Poza tym Dwójka Buław ma także swoją pozytywną stronę nieznanej przyszłości.

W pozycji prostej

Niemalże wszystkie karty tarota w pozycji prostej przestawiają odblokowaną energię. W pozytywnym aspekcie Dwójka Buław symbolizuje twórczy rozwój, ambicje, planowanie bądź zdolności. Symbolizuje ona również zdecydowanie i pewność w działaniach, a także przygotowanie się do nowej drogi lub stylu życia. Prosta karta oznacza też pewnego rodzaju układ lub partnerstwo w działaniu, a także władzę. Wybranie prawidłowego wyboru.

W pozycji odwróconej

Karta w takiej pozycji przedstawia natomiast energię zablokowaną. Świadczy o niezdecydowaniu, trudności w podjęciu decyzji, uporze. Dlatego odwrócona Dwójka Buław, nie jest dobrym zwiastunem dla różnych spotkań dwóch osób. Dużą wagę karta przykłada do przedsiębiorstw, które mogą mieć problemy ze sprzedażą towaru, lekkomyślnym działaniem lub finansami. Poprzez zbyt pochopne decyzje mogą wystąpić również problemy z wszelakimi nieruchomościami. Jeżeli chodzi o bliskość partnerską, raczej góruje tu brak zrozumienia, przebaczenia i blokada seksualna.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.