Giermek Mieczy Tarot

Giermek Mieczy Tarot

Przyszłość dla każdego z nas jest zagadką. Wiele osób ciekawych, co wydarzy się w ich najbliższej lub dalszej przyszłości wróżą z kart Tarota. Jedną z nich jest Giermek mieczy, często nazywany Paziem Mieczy. Jeśli ukaże nam się karta z postacią młodzieńca o delikatnych rysach twarzy, który jest ubrany w błękitne szafy, w rękach trzymający miecz – musimy przygotować się na bardzo intensywny okres w życiu. Jesteśmy w idealnej formie psychicznej, aby zacząć myśleć poważnie o naszej przyszłości. Giermek mieczy mówi o powstawaniu nowych pomysłów i rozwiązań. Nie róbmy tego jednak zbyt pochopnie, ważne jest abyśmy zdobyli potrzebną wiedzę do realizacji przyszłych planów. Myśl pozytywnie, negatywne myśli mogą przesłonić realne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość!

Paź mieczy charakteryzuje osobę o wysokim stopniu inteligencji, uczącą się na własnych błędach i wyciągającą z nich naukę na przyszłość. Przedstawia studenta, który jest świetnie zorganizowany, wszystkie lekcje i projekty ma odrobione na czas. Taka osoba jest dociekliwa i zainteresowana wszystkim, co ją otacza. Jednakże przy nawiązywaniu nowych znajomości jest bardzo ostrożna. Zazwyczaj nowo poznanej osoby trzyma na bezpieczny dystans, zgrywając pozory. Nie mówi wprost o swoich uczuciach, jest natomiast bardzo podejrzliwy w stosunku do innych, zawsze gotowy na oddanie ewentualnego ciosu zadanego przez kogoś i nieustannie oglądający się na zamierzenia innych. Paź mieczy to ktoś, kto walczy o swoje i nigdy nie odpuszcza.

Karta Giermek Mieczy w pozycji prostej

Miecz jest symbolem walki. Jeśli mowa o zarabianiu, przed nami trudny bój o lepsze stanowisko. Jeśli szukasz pracy może oznaczać trudną rozmowę kwalifikacyjną lub początki obycia w nowym miejscu. Paź mieczy ostrzega przed większymi pochopnymi zakupami, czy też inwestycjami, gdyż mogą przynieść nam straty finansowe. Lepiej dokładnie zaplanować wydawanie pieniędzy i przeczekać gorszy okres. Jeśli jesteś w związku, karta wskazuje, że to najwyższy czas na poważne rozmowy i planowanie najbliższych lat razem. A może jesteś singlem? Ewidentnie czas na stabilizację. Krótkotrwałe związki szkodzą nam i ranią nasze uczucia. Najwyższa pora na wybór partnera na stałe.

Giermek mieczy w pozycji odwróconej

Karta w pozycji odwróconej oznacza problemy w rozmowach z drugą osobą. Oznacza kogoś, kto unika kontaktów z innymi, wymiguje się od mówienia prawdy, okłamuje i zataja prawdziwe informacji. Paź mieczy może również oznaczać komplikacje w realizacji celów i ich nagłe opuźnienie.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.