Rycerz Buław Tarot

Rycerz Buław jest kartą, która oznacza postęp, dążenie do przodu. Może to się odnosić do osiągania zamierzonych celów osobistych, ale należy pamiętać także, że karta nie gwarantuje doczekania samego końca przedsięwzięcia. Mówi ona o działaniu, przypływie energii i chęci, pozytywnym nastawieniu do określonego pomysłu. Rycerz Buław nie zapewnia jednak, że nie nastąpi jakiś kryzys w działaniu, który spowoduje, że porzucimy jedną koncepcję na rzecz drugiej. Karta przedstawia rycerza w zbroi na koniu, który znajduje się w pędzie. Zwierzęciem, którego dosiada wojownik może być także smok w zależności od talii.

W pozycji prostej

Rycerz Buław w pozycji prostej może symbolizować ruch w dobrym kierunku oraz nadciąganie samych pozytywnych spraw. W miłości można spodziewać się nowych relacji, pojawienia się namiętności. Mogą zacząć się nowe przygody. Karta oznaczać może także nowe chęci do zmienienia czegoś w związku, pojawienie się nowej przyjaźni. W pracy zawodowej karta może symbolizować nowe szanse. Sukces może nadejść jako okazja na awans, podwyżkę czy nawet zmianę stanowiska pracy na lepsze. Niewykluczone jest również założenie własnej firmy z perspektywą na dobre prosperowanie. Karta Rycerz Buław może także oznaczać przyrost siły do działania, nowe chęci i bardzo dobre zdrowie.

W pozycji odwróconej

Rycerz Buław w pozycji odwróconej może symbolizować nadchodzące przeciwności losu, które utrudnią realizację planów. Rozumieć przez to można zarówno drobne nieporozumienia jak i przeszkody uniemożliwiające osiągnięcie celu. W miłości mogą pojawić się kłótnie z partnerem, a nawet znudzenie istniejącą relacją. Znajomości mogą dobiec końca bądź okazać się niegodne zaufania i nieszczere. Należy uważać na otoczenie. W pracy zawodowej mogą pojawić się problemy związane nie tylko z wykonywanie obowiązków, ale nawet z szefem czy współpracownikami. Zadania mogą zacząć być wykonywane bez zaangażowania i solidności. Problemy z prześladowaniem to także jeden z możliwych aspektów karty Rycerz Buław.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.