Karta Tarota - Księżyc

Numer arkanu: 18
Znak artologiczny: Ryby
Litera herbajska: Kof

Księżyc Tarot

Księżyc to karta, która często powoduje nieprzyjemne skojarzenia. Na karcie widzimy okrągły, duży księżyc oświetlający otoczenie własnym światłem. Na ziemi widzimy natomiast psa i wilka oraz raka w wodzie.

Karta Księżyc uwidocznia wielkie siły kierujące światem, które są poza zasięgiem naszego wzroku. Wspomniane siły oddziałują jednak na nasze codziennie decyzje. Księżyc symbolizuje człowieka ignorującego istnienie wspomnianych wcześniej sił, żyjącego iluzjami i swoimi wyobrażeniami. Karta głosi, że nie widzimy aktualnie czegoś we właściwym świetle.

Karta w pozycji prostej

Karta Księżyc w prostej pozycji nie jest prostą do interpretacji kartą. Zazwyczaj oznacza jedynie mniejsze kłopoty niż w przypadku pozycji odwróconej.
To karta zawarcia w świecie fantazji, oderwania od prawdy w poszczególnym pytaniu. Karta rodzi u ludzi strach, napięcie i trwogę. W prostym położeniu, kiedy widzisz kartę Księżyc, to możesz być pewien, iż w sprawie, o jaką pytasz jest mnóstwo niewiadomych czy rzeczy, jakich jeszcze nie wiesz.

Karta w pozycji odwróconej

Karta zwiastuje poważny problem, który jest powiązany bezpośrednio z emocjami. Księżyc może oznaczać skrajne emocje jak lęk, fobia i wszelkiego rodzaju zaburzenia i choroby psychiczne. Karta może zwiastować uzależnienie od używek lub ludzi bądź trwanie w toksycznych relacjach. Księżyc radzi by nie zadręczać się zbyt mocno negatywnymi myślami i podążać za głosem intuicji.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.