3 Buław Tarot

3 Buław Tarot

W tarocie trójka buław nosi różne nazwy. Często spotykanym określeniem tej karty w rozkładzie jest trójka pałek lub trójka kijów. Karta ta ukazuje nam mężczyznę stojącego pośród trójki buław. Spogląda on w dal. Funkcjonują talie, w których ów postać wodzi wzrokiem za odpływającym statkiem. Kolorystyka tej karty przywodzi na myśl nadzieje i wiarę w lepsze jutro. Jak odczytać znaczenie trójki buław? Wiele zależy od aspektu, od tego czy karta występuje w pozytywie, czy negatywie. Przeważnie trójka buław w rozkładzie tarota wspomina o pogodzeniu się z tym, co było. Problemy są już daleko za nami i możemy bez emocjonalnego bagażu spojrzeć w przyszłość. Otwieramy się na to, co niesie los.

W pozycji prostej

Pozytywny aspekt tej karty wróży nam rychłe zmiany. Osobom samotnym niesie nadzieje na kroczącą w ich kierunku nową miłość, świeże uczucie i kres samotności. Lęki towarzyszące singlom bądź singielkom odchodzą w zapomnienie. Strach przed podjęciem zaangażowania w głębszą relację udaje nam się przezwyciężyć. Osobom będącym już w stabilnych związkach trójka buław wieszczy pozytywne zmiany polegające na dalszym scementowaniu relacji. To mogą być zaręczyny i ślub. To może być też poczęcie dziecka. Na płaszczyźnie zawodowej natomiast karta wróży zmiany na lepsze. Upragniony awans bądź znalezienie pracy staje się możliwe. W celu poprawnego odczytania informacji zawartych w tej karcie musimy spojrzeć szerzej, a mianowicie zwrócić uwagę na karty, której trójce buław towarzyszą.

W pozycji odwróconej

Jak każda karta w tarocie trójka buław może pojawić się w odwrocie. Wówczas nie ma już tak pozytywnego wydźwięku, jak w przypadku pozycji prostej. W odwrocie trójka buław symboli zmiany owszem, ale na gorsze. Wspomina o lękach, które dusimy w sobie i nie możemy przez to ruszyć z miejsca. Karta w odwrocie ilustruje strach przed zaufaniem innym ludziom lub sobie. Ta blokada powoduje, że nie jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić sytuacji i spojrzeć na sprawy z nieco większym optymizmem. Warunkiem poprawnego odczytania znaczenia tej karty w odwrocie jest przyjrzenie się znaczeniu kart sąsiadujących. Odwrócona trójka buław może nieść przestrogę przed zachowaniem aroganckim, cynicznym i zuchwałym. Ów zachowanie może nieść nam pewną zgubę.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.